anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce pachet de programe vi se pare mai avantajos Orange TV Go?

Mircea
Explorator
Ce pachet de programe vi s-a parut mai avantajos in aplicatia Orange TV Go ? De ce l-ati ales?
1 Soluţie acceptată‚

Laura_cio
Senior
As alege optiunea HD Family Go: 87 programe românești și internaționale, cu doar 4,5€/ luna dacă ești abonat Orange.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

teacher_
#StarMember
Eu am un abonament de net, și am primit gratuit World HD Go, și e rezonabil, eu mă.uit doar la știri și la sport...nu e nevoie de cine știe ce canale... In plus, ai acces din aplicația Orange TV, la toate filmele din Movie Go...

Laura_cio
Senior
As alege optiunea HD Family Go: 87 programe românești și internaționale, cu doar 4,5€/ luna dacă ești abonat Orange.

Miha_Z
#StarMember
Orange TV GO este o aplicatie in care poti viziona on live peste 80 de posturi TV romanesti si internationale. Poti opta pentru 3 tipuri de optiuni. Eu as opta pentru abonamentul de 4.50 Euro cu 87 de canale. Toate optiunile includ gratuit Movie Go Unlimited care iti ofera acces la o gama variata de sute de filme si episoade din seriale de top In plus, primesti 1 GB trafic internet disponibil in aplicatiile Orange TV Go pe tvgo.orange.ro. https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/orange-tv-go/optiuni-orange-tv-go/index.html

FaraUnID
Campion certificat
In abonamentul meu de voce am inclusa optiunea Local HD Go. Optional mi-am activat optiunea Family HD Go care vine la pachet si cu optiunea Movie Go Unlimited.

Vio73
#StarMember
Eu am pachetul Family HD. Îl am pentru că am și pachetul de televiziune prin satelit cu același nume.Este foarte avantajos mai ales când plec în concediu sau în alte deplasări, pentru că nu găsesc atâtea programe în locațiile unde fac deplasarea și atunci scot laptopul și vizionez ce program documentar doresc.