anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Canalele Eurosport prin satelit

matei_focsanean
Începător
Orange, nu gasiti pe cineva din echipa sa scoata din grila de programe canalele Eurosport? Daca intri pe site in sectiunea TV prin satelit programele Eurosport apar ca fiind in grila de programe. Daca cineva alege abonamentele pentru Eurosport si se ia dupa site este indus in eroare. Poate le scoateti de tot de pe site.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Aceste canale sunt disponibile în grilă pentru abonamentele satelit World HD, Universe HD și Family HD, nu și pentru Local HD. Tu ce tip de pachet ai?

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

DanielaH
Moderator
@matei.focsaneanu, bun venit în Comunitate! Spune-ne, te rog, la ce anume te referi mai exact? Aici poți vedea toate canalele incluse in grilă pentru cele 3 tipuri de abonamente de TV prin satelit: https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/abonament-tv-satelit/

matei_focsanean
Începător
Ma refer la canalele Eurosport 1 si 2 HD. Daca mergi in grila de jos si selectezi "sport" iti apare Eurosport 1 si 2 ca fiind disponibile in grila de programe Orange ceea ce nu e adevarat.

DanielaH
Moderator
Aceste canale sunt disponibile în grilă pentru abonamentele satelit World HD, Universe HD și Family HD, nu și pentru Local HD. Tu ce tip de pachet ai?

matei_focsanean
Începător
Am vorbit mai devreme cu un consultant Orange si mi-a spus ca toate canalele Eurosport au iesit din toate grilele Orange TV! Eu nu mai inteleg nimic.

Vio73
#StarMember
În Orange TV go sunt. Din păcate, nu sunt in locația cu tv satelit, dar o să văd zilele viitoare dacă mai sunt sau nu în grilă! Nu cred că au dispărut!

Geo_3
Explorator entuziast
Salut..Canalele Eurosport sunt in grila Orange satelit...Nu stiu care e problema ta....☺

Vio73
#StarMember
Exact! Sunt în grilă și au fost dintotdeauna, fără întrerupere. Cred că a fost problemă la tine legată de recepție.