anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Canalele Eurosport 1 si 2

Dan_din_Deva
Junior
Salut prieteni!
Comunicatul acel sec din ianuarie 2020 ...cã se cautã soluţii pentru reintroducerea (se nogocia, cicã!!!)canalelor Eurosport 1 şi 2 a rãmas un simplu text.
Nimic nou!
Totuşi în feb.2021 cineva de la Orange mai lucreazã pentru şi în interesul abonaţilor la tv?
Mi am deschis şi abonament la tv Digi pentru a vedea în 2020 toate transmisiunile sportive, gen ciclism şi schi.
Adicã încã 26lei.
Dacã Orange nu vrea banii noştri sã ne comunice transparent.
La ce salarii babane au ãia din conducere, nici nu mai contãm noi ãştia cu sportul nostru.
4 Răspunsuri 4

Razvan
#StarMember
Televiziune fixă prin fibră optică sau DTH?

Dan_din_Deva
Junior
Fibrã opticã.

Razvan
#StarMember
Mda, nu cred că se vor mai introduce, ele țin de Telekom, care au renunțat la colaborarea cu Discovery, dacă tot vor ieși de pe această piață. Probabil vor reveni, odată ce Orange va fi terminat achiziția Telekom și vor introduce grila de canale de pe DTH și pe fibră optică.

Vio73
#StarMember
În momentul în care Telekom va fi integrat în Orange, cred că toate canalele acestea vor fi în grilă. Pe fibra proprie Orange ele sunt și acum, chiar și pe DTH. Ce nu înțeleg eu este faptul că puteau să ofere și celorlalți abonați dreptul să le vadă măcar în Orange tv go. Eu, de exemplu, aș fi dorit să văd Love Nature în Orange tv go! Așa mi se părea corect și responsabil față de clientul plătitor de abonamente și căruia nu poți să-i oferi grila tv dorită!