anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când Digi 24 și national geographic in grila Orange prin satelit?

Marian_8
Junior
Când Digi 24 .national geographic wild și national geographic in grila
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Ne-am interesat si, din pacate, nu exista momentan noutati legate de introducerea acestor canale TV in grila. Echipa de Content TV lucreaza permanent la strategia de imbunatatire a grilei TV furnizate clientilor, pastrand cele mai bune conditii comerciale. Tinem cont de sugestiile receptionate de la voi. Vom oferi informari cu privire la modificarile aparute pe masura ce vor fi incheiate noi parteneriate cu proprietarii de canale. Multumim!

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Salut! Cel puțin Digi 24, sau vreun post care sa înceapă cu Digi nu o sa vezi la Orange, pentru că ar fi non sens. RCS RDS și Orange sunt firme concurente până la urmă ..

Marian_8
Junior
Totuși programe Discovery s-au scos canale de filme și nimic în locul lor

Vio73
#StarMember
Salutare! Cum este pe cablu, ar trebui să fie și pe satelit canalul Digi 24. Și am spus-o și eu de multe ori, trebuie reintroduse canalele National Geographic urgent în rețeaua Orange, pentru că mi se pare anormal să nu fie. Plus că au scos canalele Discovery cele mai bune și au lăsat doar ce este de duzină, pentru că sunt probabil mai ieftine. Poate după integrarea Telekom se face ceva și în acest sens, pentru că nu e normal să nu fie, așa cum spuneam. Părerea mea e că au cam început să le reducă rău, pentru că au spus de la inceput ( la lansare) că vor avea o grilă mult mai bogată în documentare decât concurența ( și chiar era), plus că era și la calitate HD, iar ulterior, au început să scoată multe canale de nișă.

Geo_3
Explorator entuziast
Speranta moare ultima

Vio73
#StarMember
Ar fi timpul să se mai vină și cu schimbări și în bine.

Salut! Ne-am interesat si, din pacate, nu exista momentan noutati legate de introducerea acestor canale TV in grila. Echipa de Content TV lucreaza permanent la strategia de imbunatatire a grilei TV furnizate clientilor, pastrand cele mai bune conditii comerciale. Tinem cont de sugestiile receptionate de la voi. Vom oferi informari cu privire la modificarile aparute pe masura ce vor fi incheiate noi parteneriate cu proprietarii de canale. Multumim!