anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bonus Tv go premium

Dragos10947
Junior entuziast

Salut, am făcut pe my Orange 1300 de puncte și aș dori să revendice acel premium pentru tv mai exact Tv go, dar nu am găsit o lista cu canalele pe care le primesc in plus 

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă nu ai și televiziune de la Orange, nu știu exact ce canale poți vedea . Dar te convingi numai după ce activezi opțiunea, mai ales că nu ai nimic de pierdut.

Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

arsradu
#StarMember

Salut,

Intr-adevar, nu exista o lista cu canalele pe care le primesti in plus… Si banuiesc ca depinde de ce abonament ai, oricum. 

Dar stim totusi ceea ce este mentionat in regulamentul campaniei Pinata Party, si anume:

"7. Go Premium - Bonus pentru abonați, valabil o lună de la activare în Orange TV Go.
Autentifică-te în aplicația Orange TV Go de pe http://qr.orange.ro/TV, în maximum 30 de zile, și ai o luna acces gratuit la peste 90 de canale TV, filme și seriale.
Înainte de expirarea ofertei vei primi o notificare și o vei putea dezactiva prin SMS cu textul OPREȘTE la 321 (mesaj gratuit). Traficul efectuat în Orange TV GO consumă din traficul de internet disponibil în abonament și după terminarea acestuia se taxează la tariful standard aplicabil abonamentului detinut."

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă nu ai și televiziune de la Orange, nu știu exact ce canale poți vedea . Dar te convingi numai după ce activezi opțiunea, mai ales că nu ai nimic de pierdut.

Succes!

Dragos10947
Junior entuziast

Am world HD 

Word este similar cu esențial. Deci premium este superior.

FLo1
#StarMember

@Dragos10947: Regăsești aici o detaliere a pachetelor <premium>, respectiv <esential>, cu grilele aferente de canale. Numărul pentru care ai activat opțiunea <premium> este de abonament? Te întreb, întrucât pentru număr de <prepay> se poate activa DOAR opțiunea <esential>.