anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aplicația Orange TV Go consuma din traficul de internet inclus?

Ascary
Campion certificat
Folosesc des Orange TV Go și având un trafic destul de mare inclus în abonament nu m-am întrebat dacă această aplicație consuma sau nu din traficul de internet inclus.
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Traficul în aplicația Orange TV GO se consuma din traficul inclus și după ce se termina vei fi taxat la tarifele declarate în abonament. Eu pentru aceasta aplicatie am special in abonament 1236 MB si ulterior consumarii lor ar trebui sa se scada din restul de internet disponibili.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Vio73
#StarMember
De regulă, da. Depinde și de ce abonament deții. În mod normal, dacă ai și Orange tv, ai un trafic lunar alocat. Ăla oricum e infim ( 1 GB). Dar repet, depinde de ce abonament ai și ce scrie în contract. După consumarea traficului din opțiune sau abonament, tariful e destul de piperat ( 1 euro/ 200 MB).

Razvan
#StarMember
Traficul în aplicația Orange TV GO se consuma din traficul inclus și după ce se termina, vei fi taxat la tarifele declarate în abonament. De exemplu, la Orange Me, după ce se termina traficul inclus, ai un tarif de 200 Mb/1 euro.

Miha_Z
#StarMember
Traficul în aplicația Orange TV GO se consuma din traficul inclus și după ce se termina vei fi taxat la tarifele declarate în abonament. Eu pentru aceasta aplicatie am special in abonament 1236 MB si ulterior consumarii lor ar trebui sa se scada din restul de internet disponibili.

Vio73
#StarMember
E puțin acel aproximativ 1 GB, dar mai bun decât nimic.

Razvan
#StarMember
Te uiți pe câteva canale și zboară ca vântul, șuierând pe lângă tine. 😄

Miha_Z
#StarMember
Pentru mine e mult, ca oricum nu-i folosesc. Am avut descarcata aplicatia, dar cum n-am gasit canalele dorite n-am mai folosit-o.

Ascary
Campion certificat
Eu mă uit mai mult la canalele de știri. Din fericire am destul trafic de internet inclus în abonament plus bonusuri de trafic și nu am depășit niciodată acest trafic.

Vio73
#StarMember
Și eu am trafic, nu-i bai!

Ascary
Campion certificat
Să-l folosim cu plăcere atunci 🙂

Vio73
#StarMember
Întotdeauna îl folosim cu plăcere, în rețeaua nr. 1( #1).