anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Samsung s 21 5 g sau Sony 5 mark 3 5g?

kokolyno
Începător
care ar fi alegerea perfecta samsung s 21 5 g sau sony 5 mark 3 5g?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Diferențe notabile între Sony și Samsung. Prețul la Sony mai mare, camera are stabilizare pe foto și video, și cred, opinie personală, că este peste orice Samsung, bateria net superioară la Sony, semnalul la telefon cred că este mai bun ca la exinos, telefonul Sony se încălzește mai puțin în teste și jocuri, Samsung frige tare și după câteva teste de viteză te aruncă din 5g în 4G. Softul pe Sony se apropie de androidul pur lansat de google și sistemul este mult mai fluid față de Samsung. Cam astea ar fi avantajele Sony. Avantaje Samsung, conexiune prin E-sim, încărcare wireless. Acu tu știi mai bine ce se pretează nevoilor tale. În ceea ce privește conexiunea 5G ambele telefoane sunt compatibile cu banda N1 și N78 la Orange.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
kokolyno, bun venit in Comunitate!!! Telefonul cel mai bun e ala care corespunde nevoilor tale. Tu ce asteptari ai de la un telefon?

Vio73
#StarMember
Salutare! Cred că, în primul rând, un telefon este excelent dacă ți-l permiți și apoi, dacă in raportul calitate-pret este cea mai bună alegere. Dacă găsești telefoane asemănătoare că dotări, la un preț mai mic, atunci nu se justifică alegerea făcută. Revenind la alegerea dintre cele două, dacă vrei o părere subiectivă, aleg Sony fără să clipesc. De ce? Pentru că oferă o calitate mult peste ce oferă Samsung la telefoane, televizoare și multe altele. Părerea mea!

Razvan
#StarMember
Diferențe notabile între Sony și Samsung. Prețul la Sony mai mare, camera are stabilizare pe foto și video, și cred, opinie personală, că este peste orice Samsung, bateria net superioară la Sony, semnalul la telefon cred că este mai bun ca la exinos, telefonul Sony se încălzește mai puțin în teste și jocuri, Samsung frige tare și după câteva teste de viteză te aruncă din 5g în 4G. Softul pe Sony se apropie de androidul pur lansat de google și sistemul este mult mai fluid față de Samsung. Cam astea ar fi avantajele Sony. Avantaje Samsung, conexiune prin E-sim, încărcare wireless. Acu tu știi mai bine ce se pretează nevoilor tale. În ceea ce privește conexiunea 5G ambele telefoane sunt compatibile cu banda N1 și N78 la Orange.

Gabriel69
Junior entuziast
Samsung s 21 5 g