anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Samsung Galaxy Note 20 telefon sau tabletă?

Ascary
Campion certificat
Cu 256/16 Gb spatiu de stocare si memorie RAM,cu un refresh de 120hz,5G ,peste 5000mAh si un ecran mai mare de 7inchi ce mai este,telefon sau tableta?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Normal că e prea mare. Trebuie să mergi cu el la sub braț sau să ai geantă specială!

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

RafaHelper
#StarMember
Salut @Ascary, Este telefon pentru ca asa este promovat de companie, in acelasi timp fiecare utilizator poate crede ce vrea despre acest model.

Miha_Z
#StarMember
Acum fiecare il poate privi din perspectiva lui. Pentru cineva obisnuit cu mobilele finute si micute, cu 32 Gb memorie interna si 3 Gb de RAM cu siguranta va fi pus in randul tabletelor. Dar pentru "cunoscatori si pretentiosi" in ale tehnologiei este mobilul dorit care le-ar satistace toate nevoile. Practic ar fi 2 in 1, un mobil cu caracteristicile unei tablete. Asa n-ar mai fi nevoit sa aiba cu el si tableta si mobilul. 🙂

Ascary
Campion certificat
E clar ca trendul este "cât mai mare" 🙂

Jay
Campion certificat
In privinta telefoanelor, s-a început cu mare si, s-a revenit la mare.. din motive diferite.. Unele telefoane sunt exagerat de mari, dacă ai nevoie de ambele mâini pentru a te descurca, e tableta. 🙂

Vio73
#StarMember
La specificațiile acestea, arată ca și o tabletă, dar una superperformantă.

Florin_D
Cunoscător certificat
De ce nebunia asta cu telefoane din ce in ce mai mari? Stiu, am si eu un note 10+ care chiar mi se pare mare dupa mai bine de 6 luni de folosire... sa fiu sincer m-as intoarce oricand la s8! un ecran cred ca optim pentru mine, greutate ok a tlefonului! Nu inteleg de ce nebunia asta cu telefoane din ce in ce mai mari cu ecrane din ce in ce mai mari!!! In cativa ani ipad-ul meu o sa fie mic in comparatie cu telefoanele care vor aparea si ipad-ul meu e cel de 10' nu ipad mini.

Anonim
Neaplicabil
Eu nu aș cumpăra un telefon așa de mare pentru că nu poți să îl folosești cu o singură mână. Dar cine își dorește un ecran foarte mare probabil că îl va cumpăra.

Vio73
#StarMember
Normal că e prea mare. Trebuie să mergi cu el la sub braț sau să ai geantă specială!

Ascary
Campion certificat
Cand va ajunge ecranul la 100% din suprafata nu va fi chiar atat de mare.

Miha_Z
#StarMember
Ai dreptate @Florin D. Daca era mai mic Note 10+ as fi acceptat schimbul propus de sot, ca deja s-a plictisit de el. E frumos si performant, dar mare. Inca imi place mobilul meu, ma atasez repede de lucruri si renunt greu la ele. 🙂