anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Informatii neactualizate pe site despre Samsung A 51

tanase_cristian
Începător
Salut Comunitate, am vizualizat un smartphone Samsung A 51, iar la descrierea device-lui sunt informatii despre Samsung A 5-2016, foarte curios .... informatiile din site-ul Orange nu sunt actualizate....
Ati gasit si voi chestii de genul ,,,?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@tanase cristian gabriel, informațiile de pe site au fost actualizate. Mulțumim încă o dată pentru sesizare! @Ascary, am modificat și titlul 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate! Nu, nu am găsit, dar este bine că ai anunțat, ca să se remedieze!

teacher_
#StarMember
Salut! Este posibil ca unele informații sa nu fie actualizate. Mulțumim pentru informare!

Miha_Z
#StarMember
Buna, n-am intampinat astfel de probleme si chiar saptamana trecuta am achizitionat un A51. Poate s-a produs o greseala si e bine ca ai sesizat problema.

Razvan
#StarMember
La ce te referi mai exact?

teacher_
#StarMember
Despre acest model este vorba...? https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-a51-128gb-dual-sim-black?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIsv3YiNL26AIVArp3Ch0bOwG0EAAYASAAEgLQWvD_BwE

DanielaH
Moderator
@tanase cristian gabriel, mulțumim pentru postare! Ne dai, te rog, link-ul unde ai sesizat această neconcordanță pe site?

Jay
Campion certificat
Salut!.. Dacă încerci sa mai intri o data îti arata la fel? Ca poate s-a încărcat pagina greu și ai apăsat pe alta pagina între timp.. Mi s-a întâmplat sa n-am răbdare și sa întru pe alta pagina fata de unde voiam.. Daca îți arată la fel, atunci, este o eroare.. nu cred ca tine de actualizare ci de o greseala umana..

Ascary
Campion certificat
Modificați titlul intrebarii astfel ca la o cautare rezultatele sa fie concludente. Nu cred ca pune cineva in fereasta search "Nedumerire" 🙂

tanase_cristian
Începător
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-a51-128gb-dual-sim-blue?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel

delfinas
#StarMember
Da, descrierea generala e gresita, e de la Samsung Galaxy A5 2016, dar caracteristicile tehnice sunt de la A 51. Recunosc ca nu am mai intalnit greseli de genul asta pe magazinul Orange si e bine ca cineva e atent si le sesizeaza.

Vio73
#StarMember
Probabil un pic de neatenție! Se mai întâmplă!

DanielaH
Moderator
@tanase cristian gabriel, informațiile de pe site au fost actualizate. Mulțumim încă o dată pentru sesizare! @Ascary, am modificat și titlul 🙂