anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Imposibilitate înscriere în programul Orange Tester pentru Samsung Galaxy S20

Merlin
Începător
Salut. De ce nu ma pot inscrie pentru testarea noului Galaxy S20? Sunt client de 14 ani si am aproape toate serviciile posibile pe numele meu...
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Link-ul este acum funcțional. Cei care încă nu ați reușit să vă înscrieți, vă rugăm să ștergeți istoricul accesărilor și cookies-urile browserului și apoi să incercați din nou. Baftă tuturor!

Vizualizare soluţie în postul original

14 Răspunsuri 14

teacher_
#StarMember
Salut! Concursul se adresează exclusiv abonaților Orange care au un abonament de date și voce. Ai grija ca numărul principal din contul tău Orange sa fie unul pe abonament de date sau voce. Eu in contul meu am doua numere, unul la prepay și unul pentru abonament de date, și nu m-a lăsat să mă înscriu la testare până nu am setat ca număr principal cel de abonament de date... Ți-am încercuit în screen shot unde trebuie sa intri, din contul tău Orange din varianta pe desktop.

Vio73
#StarMember
Eu am mai multe abonamente, inclusiv 4 abonamente de voce, abonamente de date, mobile și fixe, am mai participat la campanii din astea și am și testat, dar acum nu merge ceva din sistem. Îmi apare un mesaj în care scrie că nu îndeplinesc nu știu ce condiții. Am luat legătura cu cei de la Orange și mi-au spus că e o problemă în sistem. Așteptăm!

Razvan
#StarMember
Vio ai testat telefon data trecută și poate ai interdicție 12 luni, trebuie să fie ceva prin regulament pe acolo.

Jay
Campion certificat
La asta m-am gândit si eu, ca ar putea exista o restricție pentru cei care au participat, dar, apoi am auzit că sunt ceva probleme de sistem.. însă, chiar și așa, n-aș pune restricție, acum nah, dacă unii or fi mai norocoși.. aia e.. 🙂

Razvan
#StarMember
Poate acum, după ce s-a remediat eroarea, să se poate înscrie și colegul Vio.

Miha_Z
#StarMember
Eu m-am inscris dupa link-ul pus de Mihaela, din pagina de concurs, nu din Contul meu. Dar cred ca a mers fiindca anterior intrasem si in Contul meu si eram logata si acolo.

Vio73
#StarMember
Nu scrie nicăieri și am întrebat. Pe deasupra, le apare aceeași eroare și celorlalți.

DanielaH
Moderator
Într-adevăr, o parte din clienți nu reșusesc să se înscrie în programul Orange Tester pentru Samsung Galaxy S20. Departamentul nostru tehnic face demersurile necesare pentru remedierea incidentului într-un timp cât mai redus. Vom reveni aici când vom avea confirmarea că s-a rezolvat. Mulțumim pentru înțelegere!

Florin_D
Cunoscător certificat
Am reusit sa ma inscriu si eu in acest program. Ramane de vazut daca voi intra in acest program! Din ce inteleg, ca sa participi, trebuie sa ai si putin noroc intrucat cred ca la cate cereri sunt si la cati oameni s-au inscris bannuiesc ca exista si o tragere la sorti!

Vio73
#StarMember
Aia da, e foarte adevărat. Eu am avut odată norocul acesta, deci nu mai sper. Dar cine știe?

Florin_D
Cunoscător certificat
sincer si eu am avut o data putin noroc sa testez un s10, dar am ajuns sa-mi cumpar note 10+ 🙂

eda2k
Cunoscător
Salut! Inițial nu m-am putut înscrie, îmi apărea o eroare cum că nu sunt eligibil. După ce am șters history și cookies, am reușit înscrierea. O zi liniștită!

Ascary
Campion certificat
Interesant eda. Cei care nu v-ati inscris inca incercati si aceasta metoda,poate reusiti 🙂

DanielaH
Moderator
Link-ul este acum funcțional. Cei care încă nu ați reușit să vă înscrieți, vă rugăm să ștergeți istoricul accesărilor și cookies-urile browserului și apoi să incercați din nou. Baftă tuturor!