anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Precomandă iphone 13 pro max

Elisei
Începător
Salut, azi am fost într-un orange shopp am facut contractul pentru un iphone 13 pro max dar nu îl aveau în stoc, oare cât durează venirea lui?
9 Răspunsuri 9

delfinas
#StarMember
Elisei, bun venit in Comunitate!!! Cand ai incheiat contractul nu ai intrebat consultantul Orange? Eu stiu, din mai multe postari de aici, ca unii au asteptat luni de zile pana li s-a onorat precomanda.

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salutare Elisei. Ar trebuie să te anunțe reprezentații Orange Store cu privire la acest aspect, dar maxim o lună, așa știu.

And04
Senior
Salutare, @Elisei Cel mai bine este sa iei legatura cu cei de unde ai facut contractul pentru a-ti spune estimativ cand cand ar veni. Pe alte topicuri au fost cazuri in care clientii au facut precomanda prin septembrie-octombrie anul trecut si abia zilele trecute a sosit telefonul.

Marian9000
Începător
Salut nu asculta ca mai puțin de o luna eu am comandat din 15.11.2021 și nici în ziua de astăzi nu a venit... plus am fost la shop aproape săptămânal și nimic nu is stocuri...

EdLav
Începător
Salutare. Precomanda mea la un Iphone 13 pro facuta in 25.10.2021 nu a fost onorata nici pana in ziua de astazi.

delfinas
#StarMember
EdLav, ai plătit un avans ceva?

EdLav
Începător
Nu. Doar o taxa de rezervare de 10 € care se restituie daca "renunti" la comanda

Roland9993
Începător
Eu am facut precomanda de un iPhone 13 pro max siera blue pe 22 noiembrie. Nici pana astazi telefonul nu a ajuns. Am primit raspunsuri de la “trebuie sa vina”, “nu stim cand va veni nu avem acces la stocuri” pana la aberatia “s a sistat productia la Apple”, in conditiile in care telefoane erau in stoc in alte magazine. L am luat de la Emag intr un final, dar nu am anulat precomanda. Sunt curios cand va ajunge, daca va mai ajunge vreodata. Imi pare rau sa ti spun asta dar din experienta mea, poate ai noroc sa renunte cineva la o precomanda si sa iei tu telefonul respectiv, dar pe precomanda ta vei astepta mult si bine.

JustAdrian
Începător
in aceeasi situatie ma aflu si eu, facut comanda pe 7 dec. 2021 de 13PM, platit cei 10$ pentru avans si astept. mai repede vine a doua Inviere (ca tot ne apropiem de Paste) decat sa ajunga comanda. Promit ca daca nu vine pana apare Iphone 14, renunt la serviciile Portocalei ca si asa nu sunt cine stie ce