anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Huawei Mate 40 Pro - lipsă husă

Gyorgy
Începător
Am cumpărat un Mate 40 Pro din magazinul online, am desfăcut cutia și n-am primit husă, o să primesc o husă originală dacă mă duc la magazin cu problema asta?
1 Soluţie acceptată‚

RafaHelper
#StarMember
Salut @Gyorgy, ‏‏‎ ‎ Huawei a decis pentru piata din Romania sa nu livreze Huse in interiorul cutiei. Si eu am fost indignat sa vad in review-uri pe youtube la mai multe modele Huawei (printre care: Huawei P8 lite, Huawei P10, Huawei P20 pro, Huawei Mate 20 pro, Huawei P30 pro) care aveau husa in pachet iar pentru Romania nu era inclusa.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator
@Gyorgy, bine ai venit în Comunitate! În acest moment telefonul Huawei Mate 40 Pro vine în pachet cu cablu USB, încărcător, kit maini libere și manual. Când ai făcut tu comanda era menționată și husa în dotare? Oferă-ne, te rog, mai multe detalii.

teacher_
#StarMember
Salut! Eu mi-am luat un P30 Pro acum câteva luni și nu specifică nicăieri că ar avea husă inclusă. Avea accesoriile precizate de Daniela.

RafaHelper
#StarMember
Salut @Gyorgy, ‏‏‎ ‎ Huawei a decis pentru piata din Romania sa nu livreze Huse in interiorul cutiei. Si eu am fost indignat sa vad in review-uri pe youtube la mai multe modele Huawei (printre care: Huawei P8 lite, Huawei P10, Huawei P20 pro, Huawei Mate 20 pro, Huawei P30 pro) care aveau husa in pachet iar pentru Romania nu era inclusa.