anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Honor View 20

Razvan
#StarMember

HONOR View20 marchează o nouă eră în tehnologia smartphone-urilor. Camera foto1 3D de 48MP revoluționează lumea fotografiei, iar chipset-ul puternic Kirin 980 AI și tehnologiile inovatoare vă permit să observați lumea nevăzută.

https://www.hihonor.com/ro/products/smartphone/honorview20/

https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/honor_view_20-ampp-9468.php

Honor View 20 poate reprezenta o alternativa accesibilă ca preț la telefoanele premium Huawei Mate 20 Pro și P30/P30 Pro. Am luat și acest telefon în calcul, când am comandat P30, însă mi s-a părut cam mare și lipsa lentilelor foto Leica a contat în alegerea finală.

Ce părere aveți despre acest telefon?

1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Super tare prezentarea.. Concurenta acerbă in ultimele luni.. Pare sa stie foarte multe lucruri... Pretul nu-i rau pentru caracteristicile astea, conteaza din ce în ce mai mult sa tina bateria, având în vedere că telefoanele au devenit, în ultimii ani, niste pc-uri in miniatură, folosim foarte multe aplicații, conteaza claritatea pozelor, mie mi-a plăcut și ce spune despre gps.. Pentru ca de 2 ani am început sa folosesc telefonul pe post de gps si a fost ok.. Nu este un telefon pe care l-aș lua fără a-l vedea întâi în realitate pentru ca am testat un Honor X8 si mi-a fost cam greu sa-l țin în mână, era cam marisor..

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Salut! Eu sunt din ce in ce mai aproape sa cumpăr un Honor. Nu știu de ce, dar îmi plac tot mai mult aceste telefoane. Or fi ele frații mai săraci Huawei, dar nu sunt de lepădat. Sunt curios daca vor apărea în oferta Orange.

Jay
Campion certificat
Super tare prezentarea.. Concurenta acerbă in ultimele luni.. Pare sa stie foarte multe lucruri... Pretul nu-i rau pentru caracteristicile astea, conteaza din ce în ce mai mult sa tina bateria, având în vedere că telefoanele au devenit, în ultimii ani, niste pc-uri in miniatură, folosim foarte multe aplicații, conteaza claritatea pozelor, mie mi-a plăcut și ce spune despre gps.. Pentru ca de 2 ani am început sa folosesc telefonul pe post de gps si a fost ok.. Nu este un telefon pe care l-aș lua fără a-l vedea întâi în realitate pentru ca am testat un Honor X8 si mi-a fost cam greu sa-l țin în mână, era cam marisor..

Vio73
#StarMember
Sunt telefoane foarte bune, care au o multitudine de caracteristici necesare unui utilizator cu pretenții.

Anonim
Neaplicabil
Arată excelent mai ales roșu (viitorul meu telefon va fi roșu, clar). Viitorul Huawei însă nu sună foarte bine fără acces la serviciile Google... Anul acesta (2020) vor apărea multe telefoane interesante de la toți producătorii mari. Honor e de luat în calcul, în concluzie!

Vio73
#StarMember
Sunt multe noutăți anul acesta, într-adevăr, mai ales pe partea de 5g.

Miha_Z
#StarMember
La ce prezentare i s-a facut, pe mine m-a vrajit. Desi nu prea am incredere in aceasta marca, pe acest mobil l-as incerca. Conteaza foarte mult felul in care prezinti un model nou aparut si cum pui in evidenta toate punctele lui forte. Iar acest model pare a avea suficiente cat sa "satisfaca" si nevoile impatimitilor de gaming, cat si a celor pasionati de fotografii si editarea lor. Are si o baterie pe masura asteptarilor si un design superb.