anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Drona S168, brațe pliabila, wifi camera 2mp

Neaplicabil
Pareri despre drona S168......Cum merge..... cum filmeaza....este o drona acceptabilă pt efectuarea unor poze etc??
Cei care au avut sau care au aceasta drona ,pot sa îmi spună niste pareri ???
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Nu mai am nicio drona. Le-am vandut dupa ce am mai facut cateva filmari in Apuseni si Transfagarasan. Din pacate pentru dronele profesionale trebuie indeplinite niste reguli stricte, sa ai autorizatii, sa ceri aprobari... si pentru niste amatori cum eram noi nu se merita atata bataie de cap. Noua ne placea rezultatul final, felul in care filmau si faceau poze, dar de cand s-au pus acele limitari si restrictii am preferat sa nu riscam cu ele.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Miha_Z
#StarMember
@Lidia_2 nu stiu ce sa-ti zic de aceasta drona. Pare mai mult de jucarie. Dar cauta si tu pe Youtube recenzii despre ea, poate vei gasi acolo vreo parere avizata. Eu am avut drone profesionale Dji Phantom 3 si Parrot Bebop 2 si faceau niste poze si filmari de toata frumusetea.

Neaplicabil
Multumesc@Miha Z.

Miha_Z
#StarMember
Cu placere @Lidia_2. Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut cu mai multe informatii.

Neaplicabil
@Miha Z mai ai drona Perrot Bebop 2?

Miha_Z
#StarMember
Nu mai am nicio drona. Le-am vandut dupa ce am mai facut cateva filmari in Apuseni si Transfagarasan. Din pacate pentru dronele profesionale trebuie indeplinite niste reguli stricte, sa ai autorizatii, sa ceri aprobari... si pentru niste amatori cum eram noi nu se merita atata bataie de cap. Noua ne placea rezultatul final, felul in care filmau si faceau poze, dar de cand s-au pus acele limitari si restrictii am preferat sa nu riscam cu ele.

Miha_Z
#StarMember
Daca tu nu vrei sa faci poze si filmari de la inaltime mare, cred ca e ok si aceasta drona. Numai ca mi se pare cam mica camera de 2 Mp.

Neaplicabil
Bine.Multumesc pt informații!

Miha_Z
#StarMember
Cu placere! 🙂