anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce ai cumpăra Samsung S10, când ai S8/S9?

Razvan
#StarMember
Dacă deja deții un telefon inteligent de la Samsung, Galaxy S8/S9, totuși ar merita sa trec la noul Samsung Galaxy S10? Ce beneficii și îmbunătățiri aduce noul telefon?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Orice fan își dorește întotdeauna ultimul model. Are rezoluție mai bună a ecranului, modem radio mai performant ( deci viteze mai bune la net), face poze mai de calitate, design deosebit, etc. Unele dintre suportă chiar 5g, tehnologie încă în așteptare la noi. Deci ar fi o multitudine de aspecte care stau la bază în alegerea ultimului gadget de la Samsung. Sigur, și prețul este unul pe măsură!

Vizualizare soluţie în postul original

34 Răspunsuri 34

Vio73
#StarMember
Orice fan își dorește întotdeauna ultimul model. Are rezoluție mai bună a ecranului, modem radio mai performant ( deci viteze mai bune la net), face poze mai de calitate, design deosebit, etc. Unele dintre suportă chiar 5g, tehnologie încă în așteptare la noi. Deci ar fi o multitudine de aspecte care stau la bază în alegerea ultimului gadget de la Samsung. Sigur, și prețul este unul pe măsură!

Ascary
Campion certificat
Aș cumpăra S10 dacă banii n-ar fi o problema. Daca insa trebuie sa fac eforturi,atunci nu merită acest Upgrade fiindcă S8-S9 sunt telefoane foarte performante,iar S10 aduce puține lucruri noi. As aștepta cel puțin S11.

Miha_Z
#StarMember
De fitze. :)) Daca esti tanar si vrei sa fii admirat de sexul opus e obligatoriu sa ai un mobil performant.

Ascary
Campion certificat
De regulă am cumpărat din banii părinților sau...alte rude. Când muncești îți vine cam greu sa dai retribuția pe două luni pe un telefon

Miha_Z
#StarMember
Ai intuit bine Ascary. Dar mai e si o categorie care strange bani 2-3 luni pentru a-si achizitiona telefonul mult dorit si apoi se limiteaza la restul nevoilor.

Vio73
#StarMember
Fiecare după posibilități!

Ascary
Campion certificat
Că așa suntem noi românii,prima data ne luam o mașină scumpă apoi un telefon la fel de scump și apoi ne gândim că ne-ar mai trebui și o casă.

Romeo_
Senior certificat
Fiecare doreste sa aiba un model cat mai nou si mai performant,cu ultimile actualizari pt a se lauda apoi ca telefonul este mai destept decat stapanul care il foloseste ;)))

Vio73
#StarMember
Eu la partea cu mașinile scumpe nu stau prea bine (am Logan), case am vreo două, dar telefoane de top vreau.

Jay
Campion certificat
Ca sa fii in pas cu moda, poate... altfel nu vad de ce ai lua generatii atat de apropiate.. diferenta mica de display si rezolutie.. si dublu gb de memorie si spatiu stocare nu mi se par motive suficiente pentru a face upgrade, decat daca s-a stricat cel pe care-l ai.. chiar si asa, daca cel pe care l-ai avut avea pe el tot ce aveai tu nevoie nu vad de ce ai da cateva sute de € in plus..

Vio73
#StarMember
Fiecare cu păsărele lui! Eu unul consider că e normal să treci din când la ultimul model, dar ideea este să-ți și permiți.

Miha_Z
#StarMember
Sunt de acord cu tine Vio73, ne dorim modele noi de mobile, uneori ne sunt necesare ca cele vechi s-au uzat, dar cum ai zis si tu trebuie sa ne si permitem acest lucru. Nu trebuie sa-l punem pe prim plan in detrimentul altor lucruri necesare.

Vio73
#StarMember
Eu zisesem că mai schimb și-mi iau un Huawei. Dar cu problemele recente, m-am calmat.

Miha_Z
#StarMember
😞 Poate iti surade norocul si vei castiga unul.