anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Comanda Apple Watch se 40mm rose

Ygy
Începător
Am făcut comanda la magazin pentru un Apple watch se rose 40mm in data de 10.12.2020 și nici pana acum nu am primit nici o informație despre el. A trecut aproape o luna deja iar cei de la magazin nu ne spun altceva decât sa nu mai mergem sa tot întrebam de el ca ei nu știu nimic.
Oare ma puteți ajuta aici cu niște informații?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Ygy, produsul a intrat în stocul nostru. Va fi trimis către shopul din Zalău și vei fi contactată de colegii mei când va ajunge acolo, probabil în câteva zile.

Vizualizare soluţie în postul original

13 Răspunsuri 13

teacher_
#StarMember
Salut! In cazul in care nu ai făcut comanda in magazinul online (astfel încât să vizualizezi status-ul comenzii) singurele informații le poți obține prin mail, la serviciul.clienti@orange.ro, in care sa explici situația, fie prin apel la numărul 300 sau cu ajutorul chat-ului Djingo.

DanielaH
Moderator
@Ygy, ne poți spune, te rog, la ce magazin (Orange Shop) și în ce oraș ai făcut comanda?

Ygy
Începător
@danielaH la Orange Shop Zalau

DanielaH
Moderator
@Ygy, mulțumesc pentru răspuns. Mă interesez la colegii mei și revin când am o veste.

Ygy
Începător
@danielaH am sunat la numărul 300 și mi-au spus ca la ei nu apare ca as fi făcut nici o comanda pe numele respectiv și sa merg înapoi la magazin sa întreb ce se întâmpla

DanielaH
Moderator
Comanda ai făcut-o în Orange Shop sau din magazinul online cu ridicare din Orange Shop? Este posibil să primim câteva bucăți în această săptămână. Te țin la curent.

Ygy
Începător
@danielaH am făcut comanda direct la orange shop

Ygy
Începător
@danielaH aproximativ când aflați dacă primiți sau nu?

Ygy
Începător
@danielaH ceva noutati aveti va rog?

DanielaH
Moderator
@Ygy, produsul a intrat în stocul nostru. Va fi trimis către shopul din Zalău și vei fi contactată de colegii mei când va ajunge acolo, probabil în câteva zile.

Ygy
Începător
@danielaH multumesc pentru ajutor!

Ygy
Începător
@danielaH azi m-au sunat sa merg dupa ceas. multumesc mult pentru ajutor!

DanielaH
Moderator
Să-l folosești cu plăcere! Te așteptăm să revii în Comunitate cu impresii după utilizare. Weekend frumos!