anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cel mai bun telefon dual SIM: de la cel mai scump Samsung la cel mai ieftin Nokia

Vio73
#StarMember

Dacă vrei un telefon dual SIM bun, e în regulă, am făcut aici o listă frumoasă. Am ales modele ieftine, dar și modele foarte scumpe. Samsung, Xiaomi, OnePlus, Nokia și chiar Huawei oferă astfel de telefoane. Da, are și Apple telefoane dual SIM, dar acolo e ceva mai mult de știut despre ele.

Sursa:

https://playtech.ro/2020/cel-mai-bun-telefon-dual-sim-de-la-cel-mai-scump-samsung-la-cel-mai-ieftin-nokia/


Voi ce părere aveți? Mulțumesc!

1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Apple știam că ele au funcția E-SIM și urmează să fie implementată și pe Samsung. Poate pe viitor, marii producători de telefonie mobilă vor oferi această facilitate pe scară mare.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Razvan
#StarMember
Apple știam că ele au funcția E-SIM și urmează să fie implementată și pe Samsung. Poate pe viitor, marii producători de telefonie mobilă vor oferi această facilitate pe scară mare.

Jay
Campion certificat
Deocamdata tot fan Samsung.. si cred ca vor fi din ce in ce mai multe cu E-sim.. E mult mai comfortant sa ai un singur telefon.. o singura grija.. Cand ies cu fetele, imi place sa-mi iau doar telefonul, bagaj cat mai putin.. E adevarat ca are husa foarte utila si spatioasa, au loc si cardurile si banii.. :) Modelele prezentate sub 2500, mai ales Nokia la 550, par ok..

Ascary
Campion certificat
Multumim de info Vio. 🙂