anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce telefon mobil folositi in prezent? (marca + model)

fabytm
Explorator
Personal folosesc un Apple iPhone X Space Grey, dar saptamana aceasta telefonul meu principal este unul ceva mai vechi, un iPhone 5 deoarece X-ul este in service la Orange pentru ca FaceID nu mai functiona. 😞 Cu toate ca este ceva mai vechi, 5-ul inca se misca bine. Totusi, abia astept sa primesc inapoi X-ul cu FaceID functional!
Asadar, ce telefon folositi voi ca si telefon principal?
21 Răspunsuri 21

Miha_Z
#StarMember
Acum folosesc Samsung S9plus si sunt foarte multumita de el.

Vio73
#StarMember
Eu folosesc Samsung Galaxy S8. Un telefon care mi-a plăcut foarte mult pentru că are un modem capabil, cameră foto bună,iar ceilalți parametri tehnici se încadrează în exigențele mele.

Razvan
#StarMember
Huawei P20 pro, un telefon performant pe camera foto și foarte bun și stabil pe partea radio. Super mulțumit de el, achiziționat din magazinul online Orange.

Laura_cio
Senior
Folosesc un Iphone 6. As vrea sa il schimb cu o varianta mai noua de Iphone.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Folosesc de vreo 3 ani marca Huawei, în prezent dețin un Mate10 lițe și sunt f mulțumită de el.

Jay
Campion certificat
De cativa ani buni numai Samsung, momentan A3 2017, pentru abonamentele personale, insa, sunt destul de multumita sa nu-mi doresc altceva.. pentru cel de serviciu folosesc J6

Vio73
#StarMember
Și eu am mers în general pe Samsung în ultimii ani, dar am testat de curând P 30 pro de la Huawei și m-a impresionat. Chiar m-am gândit să trec la acest brand, dar după cum evoluează lucrurile, nu mai iau în calcul schimbarea.

Ascary
Campion certificat
Samsung Galaxy Note 9

Neaplicabil
Folosesc un Huawei Mate 10 Pro si un Moto G6.

eda2k
Cunoscător
LG v30+ H930ds

Erica
Junior
P10 mosule. Urmeaza un p30 sau p30 lite 🙂

Tina
Cunoscător certificat
Folosesct IPhone 7. Trecerea de la Android a fost cam greoaie dar acum m-am obișnuit și sunt foarte mulțumită de telefon. Îmi place ca bateria tine destul de mult.

THE_LASTB_OGU
Începător
Iphone 8 plus. Am avut android 10 ani. Ios rules, punct.

Danira
Junior
Huawei Mate 10 Pro