anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Caut o aplicatie buna pentru trimitere sms-uri programate

900300
Junior
Am trecut de la A5 la A50 si Posibilitatea de a programa trimiterea sms nu o gasesc pe noul telefon cu android mai nou....stie cineva ce pot face sau ce aplicatie are aceasta functie?
1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember
Buna 900300! Eu pentru aceasta functie, de a programa trimiterea mesajelor, folosesc aplicatia Pulse SMS. Este foarte faina si usor de utilizat. Se apasa plus pentru a crea un mesaj, si dupa scrierea lui se apasa cele 3 puncte din partea dreapta sus si se programeaza trimiterea SMS-ului. Spor si o zi usoara!

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember
Nu cred că A 50 are aplicația de trimitere mesaje programate instalată, iar o aplicație de programare ar putea fi SMS scheduler...o găsești în Google play

Anca07
#StarMember
Buna 900300! Eu pentru aceasta functie, de a programa trimiterea mesajelor, folosesc aplicatia Pulse SMS. Este foarte faina si usor de utilizat. Se apasa plus pentru a crea un mesaj, si dupa scrierea lui se apasa cele 3 puncte din partea dreapta sus si se programeaza trimiterea SMS-ului. Spor si o zi usoara!

NoName
Angajat Orange
Ar trebui sa apara o optiune in meniul aplicatiei de mesaje.

Jay
Campion certificat
Eu am A3 2017 si am vazut ca acest lucru este posibil și cu mesageria clasică a telefonului.. dacă începi să scrii un mesaj iti apare o linie formată din 3 puncte în dreapta sus.. si daca apeși pe ea iti apare si optiunea de programare sms..

900300
Junior
Acum am A50 A3 si A5 aveau alt android La A50 am cautat si nu are atatea optiuni sms-ul initial, de aceea caut o aplicatie care sa aiba acea functie utila Merci

900300
Junior
Am gasit! Merci

Razvan
#StarMember
Bine ai venit! Ne bucuram ca ai găsit ce îți doreai în Comunitate.