anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Casti BigBen Active Buds - se pot conecta la 2 telefoane?

Simonna38
Începător
https://www.orange.ro/magazin-online/accesorii/accesorii-accesorii-all/bigben-active-buds-casti-true-wireless-white?fbclid=IwAR1P7beZeuvHBHX8Qm09xi5DbUWNAoEwzM-0YHCLfeJogCaOzKuxcOHb1_w
cine imi spune daca aceste casti se pot conecta la 2 telefoane ? Samsung A8 si J6, ms
1 Soluţie acceptată‚

Neaplicabil
Sunt casti Bluetooth -> ambele telefoane au BT -> se pot conecta la ambele telefoane.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Neaplicabil
Sunt casti Bluetooth -> ambele telefoane au BT -> se pot conecta la ambele telefoane.

FLo1
#StarMember
Oare mi se pare mie sau dupa formularea intrebarii se doreste conectarea in acelasi timp la cele 2 device-uri? Pe rand ... da. Deodata.... nu.

Neaplicabil
Daca nu ma insel, incepand cu BT 4.0, ai posibilitatea sa conectezi acelasi device la doua surse diferite, simultan. Se poate sa ma insel totusi. Castile au BT 5.0 (ceea ce din cate stiu eu ar trebui sa fie "backwards compatible" cu versiunile precedente) iar telefoanele au 4.1 (A8) si 4.2 (J6). Deci...e posibil sa functioneze si simultan. :) Acuma, nu stiu de ce ai vrea sa conectezi castile la doua telefoane diferite in acelasi timp, dar asta deja e alta discutie. Nu e ca si cand asculti ABBA intr-o casca, si Rammstein in cealalta. :)) Dar, cum am zis, s-ar putea sa mearga. Sincer, n-am incercat. 😄