anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Care este părerea voastră despre telefonul Samsung a32 5g?

Neaplicabil
Care este părerea voastră despre telefonul Samsung a32 5g
6 Răspunsuri 6

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, manglutescu!!! Nu prea merita banii! In afara de bateria mare, nu prea vad mari avantaje...

Vio73
#StarMember
Salutare! Am cumpărat acest telefon și este oarecum ok, dacă nu ești prea pretențios. Oricum, pentru un utilizator mediu, care dorește să folosească telefonul pentru convorbiri, navigat pe net, rețele de socializare, este mai mult decât convenabil în raportul calitate-preț! Ai mai multe detalii despre telefon pe aici: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a32_5g-10648.php Dacă vrei o părere sinceră, Samsung nu excelează în ultimul timp la baterie și semnal. Eu unul, am trecut de la Samsung S 20 FE 5g la Xiaomi mi 11 Lite 5g și sunt mult mai mulțumit. Detalii despre Samsung A 32 5g pe siteul Orange ai aici: https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-a32-5g-64gb-dual-sim-black Succes!

FaraUnID
Campion certificat
Mediocru pentru banii platiti. Un Samsung A32 5G in nivelul de echipare 64 GB ROM cu 4 GB RAM costa cca 1100 lei. In aproximativ acelasi buget gasesti REALME 8 5G in nivel de echipare 128 GB ROM cu 6 GB RAM sau XIAOMI Mi 11 Lite 5G in nivelul de echipare 128 GB ROM cu 6 GB RAM. Ca si comparatie: - Xiaomi tractat de un Snapdragon pe 5 nm vs Samsung tractat de un MediaTek pe 7nm - Xiaomi stie HDR10+, 90Hz vs Samsung care este sub nivelul marii - Pe partea de sunet Xiaomi este capabil sa redea 24-bit/192kHz audio vs Samsung sub nivelul marii - Xiaomi are Fast charging la 33W vs Samsung are Fast charging la doar 15W - AnTuTu 465534 puncte pentru Xiaomi vs 226561 puncte Samsung - Display AMOLED pe Xiaomi vs display TFT pe Samsung - - Pe partea de camere Xiaomi castiga detasat

Neaplicabil
Nu merita, decat daca vrei Samsung cu orice pret. Sau la orice pret.

Vio73
#StarMember
Mitul cu telefoane și televizoare Samsung s-a cam spulberat. Eu am luat acel A32 5g cu vreo 500 și ceva de lei, pentru că era redus. De aia l-am luat! Altfel, Samsung e de domeniul trecutului pentru mine.

Neaplicabil
Asa de bine s-a spulberat mitul Samsung, ca service-urile sunt pline de ,tel,oppo,xiaomi,cu modelul Samsung a32 5g ai dreptate nu merita nici gratis