anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ati participat la vreun program Orange Smartphone Tester?

Miha_Z
#StarMember
Prin programul Orange Smartphone Tester, telefoane de ultima generatie sunt testate de clientii Orange. Ulterior ei ofera feedback despre experienta de utilizare a smartphone-ul testat.
V-ati numarat printre fericitii participanti ai acestui program?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Da, eu am participat de curând, pentru testarea Huawei P 30 Pro. Mi s-a părut ceva extraordinar să am această posibilitate, care sper să mai existe.

Vizualizare soluţie în postul original

21 Răspunsuri 21

Ascary
Campion certificat
Din păcate,nu desi m-am înscris mereu in astfel de campanii. Poate pe viitor.

Razvan
#StarMember
Inca nu, dar poate data viitoare este cu noroc 🙂

Vio73
#StarMember
Da, eu am participat de curând, pentru testarea Huawei P 30 Pro. Mi s-a părut ceva extraordinar să am această posibilitate, care sper să mai existe.

imch
Cunoscător certificat
Nu, desi m-am inscris la 2 sau 3 in ultima vreme. Citesc insa cu interes review-urile postate.

Vio73
#StarMember
E o experiență unică și vă doresc din suflet să aveți această posibilitate. Și eu am rămas plăcut surprins când m-au sunat.

Miha_Z
#StarMember
Si eu m-am inscris de 2 ori la acest program, dar din pacate nu m-am numarat printre fericitii castigatori. Felicitari Vio73 si mult succes la noile concursuri.

Vio73
#StarMember
Mulțumesc și vă doresc și vouă să aveți parte de experiențe minunate, alături de Orange!

Ascary
Campion certificat
Aștept și eu să fiu sunat pentru a testa noul Note 10 iar asta cred că se va întâmpla prin luna septembrie sau octombrie...daca am noroc 🙂

Romeo_
Senior certificat
Nu inca...astept sa apara pt iphone xs,xr,x...oricum pretul lor e foarte mare si nu imi permit dar macar sa “ma joc” putin sa vad ce au in plus fata de SE care il folosesc acum.

Ciucuras
Cunoscător certificat
De fiecare data cand Orange a pus la dispozitie telefoane in testare am solicitat dar nu m-am aflat printre castigatori. Voi continua sa particip

Miha_Z
#StarMember
Mult succes colegi. Va voi tine pumnii sa va numarati printre castigatori.

Vio73
#StarMember
Eu sper să câștig și telefonul data viitoare. Oricum, sunt încântat de experienta avută!

Miha_Z
#StarMember
Vio73 poate norocul va tine cu tine si te vei numara printre fericitii castigatori. Mult succes!

Vio73
#StarMember
Mulțumesc și poate o să fie cu noroc!