anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Apple watch la abonament

romanet95
Începător

Bună, aș avea o întrebare. 
Se poate achiziționa un Apple Watch SE2 sau seria 5/6 cellular la abonamentul pe care-l dețin în acest moment? 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Din cate inteleg eu de aici, plata in rate pe factura se aplica doar telefoanelor si tabletelor. Deci, din pacate, ceasurile nu par sa fie o categorie de produse acceptate.

Cu toate asta, daca vrei sa iei produsul in rate, iti pot recomanda mai degraba un card de credit. De exemplu, eu am si imi place, cardul de credit Orange Money cu care ai 12 rate oriunde in lume, indiferent de comerciant.

Ai aici mai mult detalii si conditiile de eligibilitate.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Din cate inteleg eu de aici, plata in rate pe factura se aplica doar telefoanelor si tabletelor. Deci, din pacate, ceasurile nu par sa fie o categorie de produse acceptate.

Cu toate asta, daca vrei sa iei produsul in rate, iti pot recomanda mai degraba un card de credit. De exemplu, eu am si imi place, cardul de credit Orange Money cu care ai 12 rate oriunde in lume, indiferent de comerciant.

Ai aici mai mult detalii si conditiile de eligibilitate.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Poți pune o întrebare într-un Orange Shop, dar în principiu, se pot cumpăra în rate pe factură, telefoane și tablete, iar dacă ai servicii fixe, și tv.

Dar ai varianta Orange Money sau dacă nu vrei neapărat  să cumperi de la Orange, poți face achiziții cu un card de rate de la un alt magazin.

Succes!