anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Știați că Apple va lansa în 2020 3 modele de Iphone compatibile cu rețeaua 5g?

Vio73
#StarMember
Am citit undeva că Iphone va aduce noutăți. Voi ce știți despre asta?
1 Soluţie acceptată‚

Laura_cio
Senior
Da, iată ce titlu: “Era și timpul”. Chiar așa, acum avem și noi o noutate din partea celor de la Apple. Am observat ca vor intra in competiție cu cei de la Samsung. Sunt brandurile mele favorite. Abia aștept!

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

teacher_
#StarMember
Nu știam asta. Sunt curios ce va aduce noua tehnologie de la Apple... Probabil în a doua jumătate a anului viitor vom vedea asta, pentru că nu toate țările sunt pregătite pentru 5G

Razvan
#StarMember
E un pas inainte această evoluție și treptat noile telefoane premium vor avea și această funcție, care în prima fază va veni cu un preț piperat, comparativ cu telefoanele încorporate cu tehnologie 4G. https://m.zf.ro/business-hi-tech/era-si-timpul-apple-va-lansa-in-2020-trei-modele-noi-de-iphone-compatibile-cu-reteaua-5g-18254768

Laura_cio
Senior
Foarte interesant. Chiar am scris aici, in comunitate, ca iPhone nu a specificat nimic de telefoane compatibile 5G și așteptam și din partea lor câteva detalii. Vio, ai un link?

Vio73
#StarMember
Sigur: https://m.zf.ro/business-hi-tech/era-si-timpul-apple-va-lansa-in-2020-trei-modele-noi-de-iphone-compatibile-cu-reteaua-5g-18254768

Laura_cio
Senior
Da, iată ce titlu: “Era și timpul”. Chiar așa, acum avem și noi o noutate din partea celor de la Apple. Am observat ca vor intra in competiție cu cei de la Samsung. Sunt brandurile mele favorite. Abia aștept!

eda2k
Cunoscător
Apple probabil așteaptă ca 5G să fie implementat la nivel global, înainte de a oferi un terminal compatibil ...

Miha_Z
#StarMember
In momentul de fata singurele smartphone-uri compatibile noii tehnologii 5G sunt Samsung Galaxy S10 5G si LG ThinQ 5G. Era de asteptat ca Iphone sa intre in aceasta competitie si sa lanseze mobile compatibile cu aceasta tehnologie.

Razvan
#StarMember
Vezi ca ai uitat Xiaomi Mi Mix 3 și Huawei Mate 20x, disponibile deja la Digi și Vodafone.

Miha_Z
#StarMember
Ai dreptate @Razvan, doar am avut si subiect dezbatut in comunitate despre ele. 😉 A fost o scapare, oboseala e de vina :))

Anonim
Neaplicabil
Sincer era de așteptat, doar nu vă așteptați ca Apple să nu dezvolte tehnologia 5G. Nu sunt fan Apple însă sunt convins că vor avea produse de top, cum au avut întotdeauna. Aștept să văd ce terminale 5G vor lansa cei de la Huawei, OnePlus și Sony.

Romeo_
Senior certificat
Fiind brand de top cu siguranta au pregatit pt clientii si fanii Apple o surpriza dar asteapta sa se introduca 5G