anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Reduceri smartwatch in magazinele Orange

teacher_
#StarMember
Nu e tocmai o întrebare, e mai mult o înștiințare, că smartwatch-urile sunt la reducere in magazinele Orange. Sunt la Orange shop VIVO, și am descoperit niste preturi accesibile, până pe 31.08. Cum vi se par preturile? Se mai pot ieftini? Atașez poze.
14 Răspunsuri 14

Vrajitoarea
Cunoscător
La Huawei Watch GT si la Samsung Gear S3 Frontier reducerea de 50% pare chiar ok, la celelalte 2, reducerea de 40 euro e aproape similara cu ce e azi si in online, cea cu fiecare grad peste 20 aduce o reducere de 1% - acum e 15%

Vio73
#StarMember
Cred că poți profita la maxim de programul Hot summer, adică să ai reduceri în funcție de gradele din termometru: https://www.orange.ro/oferte-speciale/

teacher_
#StarMember
Nu îmi prea convine, pentru că nu o sa fie niciodată 50 de grade peste 20, ca sa fie 50%, așa cum sunt cele văzute în magazin. Plus că online, preturile sunt sensibil mai mari. 🙂

Miha_Z
#StarMember
Dupa parerea mea se merita achizitia de Samsung Gear S3 Frontier pentru ca practic il iei la jumatate de pret. Dar comparand preturile la acest model de ceas observ ca toti il au in oferta la reducere, preturile fiind asemanatoare.

Laura_cio
Senior
In magazinul online nu sunt reduse așa de mult, doar cu programul Orange Summer și nu mai sunt in stoc.

iuiu88
Cunoscător
Baietii, ma puteti lumina si pe mine in legatura cu farmecul smartwatch-urilor ? Le-am evitat pana acum mereu, pentru ca nu le prea vad folosul, si preturile lor sunt destul de piperate. De banii astia, prefer sa imi iau un Baby G-shock sau niste Nike-uri dragute 😄 . Singura data cand am luat in calcul achizitionarea unui Smartwatch a fost cand eram in sesiune si nu imi invatasem la o materie, si cantaream posibilitatea de a copia de pe un smartwatch din asta . :-?

Miha_Z
#StarMember
Vad ca niciun baiat nu-ti raspunde, or fi mai timizi. 🙂 Eu am avut smartwatch, dar nu prea m-a incantat. I-l aveam conectat prin bluetooth la mobil si daca lasam mobilul intr-un loc si ma indepartam de el pierdea semnalul. Avea si varianta de a pune cartela, dar nu mi-a fost la indemana utilizarea lui. Asa ca l-am dat nepotului, el fiind incantat de smartwatch mai ales la scoala unde n-are voie cu mobil. 😉

teacher_
#StarMember
Sa știi, Miha, că eu inca nu am smartwatch, am doar o brățară fitness, nu mi-o păstrez conectata ca sa nu consume baterie prea multa, și așa mă ține 2 săptămâni, îmi monitorizează pașii, caloriile și distanta parcursa, și ritmul cardiac. Noile smartwatch ar trebui sa fie sensibil mai performante, adică să poată macar sa verifice tensiunea arteriala, și să te facă să răspunzi la apeluri/sa scrii mesaje și să intri pe unele aplicații.

Miha_Z
#StarMember
teacher_ si ceasul meu facea aceste lucruri. Numai ca atata timp cat am mobil cu un ecran mare, mi-era incomod sa ma uit in aplicatii pe ecranul mic al ceasului.

teacher_
#StarMember
Să știi, am aplicație de la Huawei, nici nu port telefonul cu mine, mă conectez seara la brățară și vad ce am făcut. Nici nu vrei să știi ce statistici am. Poate o să le public candva...:) Ideea este că mă motiveaza sa merg mai mult.

Miha_Z
#StarMember
Daca pentru tine este de ajutor si te motiveaza sa faci un anumit lucru, atunci se merita sa-ti iei un smartwatch mai performant care sa includa pe langa apel, mesaje, aplicatiile uzuale si aplicatii pentru sport, sanatate... Eu una nu eram adepta purtatului de ceasuri si poate si asta a fost un aspect pentru care nu m-am acomodat cu smatwatch-ul.

Ascary
Campion certificat
Ce e drept e drept,smartwatchurile nu sunt chiar așa de elegante pentru mana unei femei. Ultimul smartwatch de la Samsung ,Galaxy Watch Active este un pic mai finuț și poate trezi interesul sexului frumos. Cert este că nu am prea văzut la doamne smartwatchuri pe mana. 🙂

Romeo_
Senior certificat
Ascary, am vazut de la Xiomi subtirele si finute pentru doamne mai dragute 😉

O__Mary
Junior entuziast
Mie îmi place sa port smartwatch... Iar dacă găsesc și la reducere, cu atât mai bine. As vrea sa fie și mai multe promoții la accesorii...