anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Când încep precomenzile la Note 10?

Ascary
Campion certificat
Ținând cont că data lansării oficiale a lui Note 10 se apropie as vrea să știu când începe Orange precomenzile la acest phablet.
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

A început perioada de precomanda pentru noile Samsung Galaxy Note10 | Note10+! Puteți vedea modelele aici.

 

Avem și o ofertă disponibilă prin programul buy-back: dacă mergi în magazinele Orange cu un telefon Samsung vechi, dar funcțional, primești un voucher de 100€. Aveți mai multe detalii aici.

Spor la cumpărături!

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

iuiu88
Cunoscător
pe 7 August se lanseaza oficial in New York. Pana la sfarsitul lui August o sa fie si la noi in magazine 😄

teacher_
#StarMember
Din ce am căutat și eu pe mai multe site-uri, lansarea va fi peste 2 săptămâni, iar prognoza pentru România, undeva la finalul lunii viitoare, înainte de noul iPhone. Probabil după ce se va lansa oficial, vor apărea în precomandă, la retalieri.

Miha_Z
#StarMember
Startul precomenzilor lui Galaxy Note 10 ar putea fi dat pe 9 august, urmand ca livrarile sa fie onorate la doua saptamani distanta. https://www.mobilissimo.ro/stiri-telefoane/startul-precomenzilor-lui-galaxy-note-10-ar-putea-fi-dat-pe-9-august

ApplePie
Junior
Precomenzile vor incepe la noi de la data lansarii.Tot procesul precomenzii va fi la fel ca atunci cand s-a lansat S10.

Romeo_
Senior certificat
Ascary, ”ai putintica rabdare” ;))) va aparea si la Orange...pune deoparte banuti sa ii ai adunati pentru cand apare

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

A început perioada de precomanda pentru noile Samsung Galaxy Note10 | Note10+! Puteți vedea modelele aici.

 

Avem și o ofertă disponibilă prin programul buy-back: dacă mergi în magazinele Orange cu un telefon Samsung vechi, dar funcțional, primești un voucher de 100€. Aveți mai multe detalii aici.

Spor la cumpărături!