anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pentru cei care dețin Samsung A50, vi se întâmplă să aveți erori cu camera ?

lecapitaine
Junior
Vi se închide camera din senin ? Fără să faceți ceva ?
11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember
Nu dețin acest telefon, dar are un prieten de-al meu și nu întâmpină astfel de probleme. Mă gândesc să nu fie și de la frig. Ai probleme peste tot sau numai afară?

lecapitaine
Junior
@Vio73, nu mi se întâmplă afară, ci înăuntru. Am crezut că este de la setările de activare a pozelor prin mișcarea mâinii, dar sunt dezactivate.

Vio73
#StarMember
Dar au fost probleme de la început sau au apărut pe parcurs?

lecapitaine
Junior
Am achiziționat telefonul recent. Nu am remarcat problemele acestea decât astăzi.

Anonim
Neaplicabil
Din păcate, am auzit și eu de astfel de erori la seria A de la Samsung. Dacă e în garanție, trimite-l în service!

Razvan
#StarMember
Pare o problema mecanică mai degrabă decât software. Îți recomand să-i faci retur la telefon dacă te încadrezi în cele 14/30 de zile sau în service autorizat Samsung, în speță ESD.

Vio73
#StarMember
Și eu zic la fel! Dacă te încadrezi în termenul legal de 14 zile, dă-l retur iar dacă nu, trimite-l în service. Să ne ții la curent! Succes!

Ascary
Campion certificat
Poate la un update de soft isi revine in caz ca totusi nu este o problema hardware.

Vio73
#StarMember
Asta ar presupune că mai sunt probleme și la alții!

Florin_D
Cunoscător certificat
Sotia mea are un samsung galaxy A50 si nu are nici un fel de probleme cu telefonul. Nu se bloceaza, sta cu telefonul in mana aproape toata ziua si nu mi-a spus sa aiba vre-o problema cu acesta. Eu te sfatuiesc sa incerci un restart, daca problema persista, incearca si o revenire la setari din fabrica, iar daca nici dupa toate acestea problema nu se rezolva, mergi intr-un service samsung. Eu tind sa cred ca ar fi totusi o problema de soft! Stiu ca am mai auzit in trecut probleme cu anumite telefoane inclusiv de la samsung, iar dupa un update de soft, problemele s-au rezolvat.

Vio73
#StarMember
E clar că nu e ceva general...