anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Achiziționare telefon cu prelungire de abonament

Claudiu93
Începător
Contractul meu a fost reînnoit în 02.02.2021 și perioada minima contractuala expira în 06.02.2023, oare când as putea sa iau un telefon în rate cu prelungire de abonament?? Sau pot sa imi modific abonamentul actual, sa îl măresc și sa îmi iau și un telefon în rate??
1 Soluţie acceptată‚

And04
Senior
Salutare, @Claudiu93 Pe MyOrange de pe browser, imediat dupa ce se deschide pagina, la sectiunea "Abonamentul meu", ai detalii despre cand poti achizitiona un telefon la pret redus cu prelungire de abonament. Am atasat si un print screen in care se poate vedea mai bine.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Pololică
#StarMember
Întra pe versiunea web a My Orange și fa o simulare în Magazinul Online. O sa vezi acolo dacă te lasă să cumperi pe abonamentul actual, dacă trebuie să-l mărești sau trebuie sa suni la 300. Mie îmi arata cand pot cumpăra un telefon pe fiecare număr (am 3 abonamente pe care le administrez) și, pana sa fac fidelizari, aruncam un ochi în magazin și vedeam pe care pot cumpăra telefon și pe care nu.

Claudiu93
Începător
Într-adevăr când am întrat pe my Orange, mi-au făcut tot felul de recomandări pe numărul meu de telefon dacă vreau sa îmi măresc abonamentul și sa îmi iau un telefon

mihai_13
Maestru
Claudiu93 - teoretic dupa 1 an si 8 luni (exact)(de la ultima fidelizare) poti face o noua fidelizare cu achizitionare de telefon in rate si o modificare de abonament eventual.

And04
Senior
Salutare, @Claudiu93 Pe MyOrange de pe browser, imediat dupa ce se deschide pagina, la sectiunea "Abonamentul meu", ai detalii despre cand poti achizitiona un telefon la pret redus cu prelungire de abonament. Am atasat si un print screen in care se poate vedea mai bine.