anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Știați că HTC va lansa săptămâna viitoare un nou smartphon?

Vio73
#StarMember
Brand, specificații, lămuriri.
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Da, prin intermediul Orange Romania HTC, prima companie care a lansat un dispozitiv cu Android pe piata in 2008, a ajuns 11 ani mai tarziu sa fie aproape complet absenta de pe piata de smartphone-uri. In ciuda faptului ca productia de dispozitive pare sa fi scazut vertiginos, compania nu renunta inca la aceasta gama de produse. Saptamana viitoare, HTC va prezenta un nou smartphone, probabil un nou model din gama U, insa zvonurile spun ca nu va fi vorba despre un flagship, ci mai degraba despre un mid-range performant. https://www.orange.ro/info/gadgets/article/2105326

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember
Da, prin intermediul Orange Romania HTC, prima companie care a lansat un dispozitiv cu Android pe piata in 2008, a ajuns 11 ani mai tarziu sa fie aproape complet absenta de pe piata de smartphone-uri. In ciuda faptului ca productia de dispozitive pare sa fi scazut vertiginos, compania nu renunta inca la aceasta gama de produse. Saptamana viitoare, HTC va prezenta un nou smartphone, probabil un nou model din gama U, insa zvonurile spun ca nu va fi vorba despre un flagship, ci mai degraba despre un mid-range performant. https://www.orange.ro/info/gadgets/article/2105326

Laura_cio
Senior
In 11 iunie, HTC la lansează un nou smartphone, chiar când se credea ca va părăsi piata telefoanelor inteligente. Se crede ca este vorba despre HTC 2Q7A100.

Jay
Campion certificat
Nu m-a atras niciodata brandul, daca la Huawei si la Orange mai arunc o privire, inainte ma mai uitam si la LG sau Allview, la HTC nu cred ca m-am uitat vreodata.. Unele stiri le mai vad accidental, cand deschid mail-ul sau cand caut ceva pe google... dar, vad doar titlul, nu citesc daca nu este de interes pentru mine..

Romeo_
Senior certificat
Chiar ca nu mai auzisem nimic despre ei,am crezut ca au iesit de pe piata fiind preluati de alta firma

Miha_Z
#StarMember
Sa stii, Romeo, ca au cam trecut in umbra. O perioada de timp am folosit HTC si au fost bune ca telefoane. Sa vedem acum cu ce piesa ies pe piata.