anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Posibilitate introducere data portare pentru portare in magazinul online cu achizitionare de telefon!

gtdaniel
Începător
Buna ziua!
M-ar interesa daca exista posibilitatea introducerii datei efective de portare la achizitionarea unui telefon in magazinul online o data cu portarea numarului... Ceva de genul: daca fac achizitia telefonului cu portarea numarului pe data de 02.11.2020, portarea efectiv sa aiba loc in data de 10.11.2020, atunci cand mi se incheie contractul la operatorul actual.
Multumesc anticipat!
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Ne-am fi dorit sa te putem ajuta in acest sens, Daniel, insa data portarii nu poate fi aleasa de client sau de Orange. Aceasta data este aleasa de baza de date centrala, prin intemediul careia se proceseaza cererile de portare ale tuturor operatorilor de pe piata din Romania.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Salut, Ne-am fi dorit sa te putem ajuta in acest sens, Daniel, insa data portarii nu poate fi aleasa de client sau de Orange. Aceasta data este aleasa de baza de date centrala, prin intemediul careia se proceseaza cererile de portare ale tuturor operatorilor de pe piata din Romania.

gtdaniel
Începător
Am inteles! Multumesc frumos pentru raspuns!