anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Despre emoticoane

Cathy
Explorator entuziast
Ce emoticon ati vrut sa folositi intr-o conversatie si nu l-ati gasit?
Eu am cautat un omulet tatuat si nu este.
Voi ce idei aveti?
6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Eu nu prea folosesc deloc în Comunitate, dacă la asta te referi. Poate sunt colegi care folosesc!

Cathy
Explorator entuziast
Ma refer la emoticoame in general nu neaparat in Comunitate. In principiu sunt cam aceleasi in toate aplicatiile.

delfinas
#StarMember
Mi-ar placea unul pt "rusinica", adica o fetisoara catre care e indreptat degetul aratator, sa-l folosesti cand ii bati cuiva obrazul. 🙂

Jay
Campion certificat
Mi s-a întâmplat de cateva ori sa vreau un emoticon care-și ronțăie unghiile, sau, unul care te privește sfios cu coada ochiului si se înroșește treptat.. sau, unul care clipește des sau flutura din gene, cum vreți sa-i spuneți.. Încă unul care mi-ar fi plăcut este un emoticon mai expresiv, care sa spună, din priviri și mimica, ceva gen "ti-am spus doar" sau "ce nu pricepi?".. ☺

Vio73
#StarMember
Aș vrea să folosesc un om.care se dă peste cap când îi reușește ceva și nu am găsit. Am văzut și persoane care fac asta când le iese ce își doreau și mi se pare interesant, dar nu am găsit așa ceva. Mulțumesc pentru topic!

Miha_Z
#StarMember
Mie mi-ar place un emoticon pare-si pune mainile in cap, ca si cum ar dezaproba ceva sau e satul de ceva. Mi-ar mai place unul care-l doare maseaua si tine mana la falca... Interesanta ideea cu emoticonul tatuat. Vroiai sa dai cuiva ideea de a se tatua?