anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Xiaomi Camera de Supraveghere Mi 360 Security Camera 2K Pro

VasT
Explorator entuziast
Bună.
Sper că nu am greșit locul unde pun această întrebare. Dar dacă da atunci accept orice sugestie.
Am o cameră de supraveghere Mi Home 360 2K Pro care nu știu din ce motiv la înregistrare se aude sunetul sacadat și un zgomot de fond ca un bâzâit. Imaginea e ok dar datorită acelui sunet nu se înțelege aproape nimic din înregistrarea vocală, adică coloana audio. Aveți idei? In rest e ok am incercat apel audio si merge, Gatewayul bluetouth merge și ăla ok. Am văzut că încă comercializează acest produs in magazinul online. Mulțumesc
2 Răspunsuri 2

And04
Senior
Salutare, De pe alte forumuri, stiu ca acest model are ceva probleme pe partea de sunet din cauza sensibilitatii microfonului. Daca se aude sacadat, sa nu fie si din cauza conexiunii la internet. De asemenea, camera mai scoate un sunet atunci cand comuta de pe day-mode pe IR (are un shutter care produce acel zgomot dar din aplicatie poti sa-l configurezi sa nu o faca).

VasT
Explorator entuziast
Așa mi se pare si mie că e prea sensibil microfonul. Dar un update ceva nj gândește Xiaomi. Cat despre conexiune la net e ok. Am înregistrat local și am redat offline să mă asigur că nu e de la net dat tot așa. Dacă cineva știe vrei soluție aș aprecia foarte mult