anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Yeeeeeeey Apple Pay la Orange Money

Viotoon
Junior entuziast
Yeeeeeeey
Apple Pay la Orange Money
Dacă ai iPhone sau Apple Watch și card de debit Orange Money, experimentează o nouă metodă de plată:
Perfectă, atunci când vrei să lași portofelul acasă: la o plimbare prin parc, la festivalurile preferate sau chiar la terasa unui restaurant din Paris
Rapidă, prin apropierea device-ului Apple de orice terminal POS contactless care acceptă Visa
Sigură, prin autentificarea oricărei plăți cu: codul telefonului/ceasului, amprenta sau Face ID
Descarcă aplicația Orange Money
Ce parere aveti despre aceasta oferta ?
22 Răspunsuri 22

Ciucuras
Cunoscător certificat
Da, asa este, exista si Orange Pay. Iti multumesc pentru atentionare.

RafaHelper
#StarMember
Cu drag @Ciucuras!

Ascary
Campion certificat
Pe mine mă doare că nu pot folosi smartwachul Samsung cu Orange Money 😞

Jay
Campion certificat
@rafa.bloger de la Unicredit.. au o aplicatie pe care o imbunatatesc destul de des, din ce am observat pana acum.. cine stie, poate intr-o zi, nu foarte indepartata, vor ajunge si la nivelul de a se putea face plati din aplicatie..

Miha_Z
#StarMember
Chiar zilele trecute am vazut la stiri cum promovau aceasta modalitate de plata si chiar faceau reclama si la Unicredit.

Romeo_
Senior certificat
Pai si daca nu am Orange Money cu ce ma ajuta Apple Pay?

RafaHelper
#StarMember
Salut @Romeo, Poti folosi Apple Pay si cu alte carduri de la alte banci din Romania. @Jay, stiu aplicatia si eu o folosesc, dar nu cred ca vor introduce aceasta funtionalitate.

teacher_
#StarMember
Banca Transilvania lucrează cu Garmin.... Funcționează super, doar apropii brățara de POS și gata... E ca la unele festivaluri, unde BT de fapt e partener logistic. Garmin e într-adevăr mai scump, dar funcționează excelent...!