anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sunteti multumiti de serviciile Orange Money?

And04
Senior
Salutare tuturor! Pun aceasta intrebare deoarece vreau sa vad si parerea altor utilizatori. Eu ma declar multumita de aplicatie. Voi? 😄
8 Răspunsuri 8

Razvan
#StarMember
În general sunt mulțumit de serviciul Orange Money, cu excepția când mai pică serviciul de alimentare a contului.

Vio73
#StarMember
Ținând cont că primesc 10% din valoarea facturii și alte beneficii, plus că nu plătesc niciun comision, sunt foarte mulțumit! În ultima vreme nu a mai dat nici rateuri. Un serviciu destul de bun!

Neaplicabil
Sunt foarte mulțumit ca am ales sa nu folosesc acest serviciu, viața merge la fel de liniar si nu ii simt lipsa deloc .

Szabolcs
Explorator entuziast
Sunt multumit de serviciul Orange Money, dar mai nou nu mai primesc cei 10% inapoi, si in sfarsit se poate plati si pe Joom cu acest card.

DanielaH
Moderator
@Szabolcs, oferta de cashback este în continuare activă până în data de 30 septembrie 2020. Verifică, te rog, să îndeplinești toate condițiile de eligibilitate.

Laura_cio
Senior
Eu nu folosesc acest serviciu, doar soțul meu. El este foarte mulțumit, mai ales ca primea cei 10%. Unde e câștig, e mulțumire, după părerea mea.

Neaplicabil
Nu vad de unde atâta multumire pentru 3 lei si ceva cat as avea reducere la abonament de 8 . Fericirea vine din alte realizări nu de la 10% de la Orange money, după mine.

Laura_cio
Senior
Noah, as fi curioasa la ce realizări de referi.