anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme la retragere numerar cu cardul Visa al Orange Money?

Ascary
Campion certificat
Retrageri numerar ATM Visa Clasic Orange Money
1 Soluţie acceptată‚

eda2k
Cunoscător
@Ascary: Eu am card Visa Clasic Orange. Până în acest moment nu am întâmpinat probleme cu retragerile ... Dar de obicei plătesc totul prin card, foarte rar cash .. Depinde și ce sumă se retrage. Toate bancomatele au o amunită limită (4000 ron cred). Dacă dorești să scoți 10.000 lei, trebuie să faci 3 retrageri (4000+4000+2000 lei ... )

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember
Nu am, așa ceva, dar nu am auzit că sunt probleme.

Jay
Campion certificat
Neavand aplicatia, deci nici cardul, n-as putea sa spun ca da.. e bine de stiut ca face atat de multe lucruri pentru utilizatori.. am aflat multe informatii in ultimele zile 🙂

Vio73
#StarMember
Să stăm liniștiți în privința asta, nu pot fi probleme decât punctuale. Dar de regulă nu sunt, și așa e normal să fie.

Ascary
Campion certificat
Cu tot respectul Vio,tocmai citesc pe un site unde ești și tu membru,pe pagina dedicata Orange Money că cineva a avut probleme. Întrebarea am pus-o deținătorilor de carduri Orange Money. Sigur,poate răspunde oricine întrebării puse de mine și care are mai multe informații legate de acest aspect.

Vio73
#StarMember
Se mai întâmplă și probleme, din păcate.

Ascary
Campion certificat
:)))))))))))))))))

Razvan
#StarMember
Sunt probleme și cu retrageri de la ghișeu, darămite de la ATM.

Laura_cio
Senior
Un card bancar se blochează uneori in ATM: când ai uitat PIN-ul și l-ai introdus de 3 ori greșit, când a expirat și nu ai stiut. Bănuiesc ca și cu cel de la Orange Money poți păți asta.

Ascary
Campion certificat
Am o curiozitate,mai are cineva card Orange Money aici ? 🙂 Utilizatorul de care aminteam spunea că îi dădea o eroare ATM-ul scotea un bon din care nu înțelegea mare lucru și cam atât

Miha_Z
#StarMember
:((( Ca si colegii anteriori nici eu nu am. Iti inteleg "iritarea" ca desi neavand serviciul unii iti confirma ca nu sunt probleme. Poate te ajuta The Special List ca si el are si e bazat in informatii despre acest serviciu.

eda2k
Cunoscător
@Ascary: Eu am card Visa Clasic Orange. Până în acest moment nu am întâmpinat probleme cu retragerile ... Dar de obicei plătesc totul prin card, foarte rar cash .. Depinde și ce sumă se retrage. Toate bancomatele au o amunită limită (4000 ron cred). Dacă dorești să scoți 10.000 lei, trebuie să faci 3 retrageri (4000+4000+2000 lei ... )