anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Plata refuzata prin aplicatia Orange Money

mrsalexander
Explorator

Incerc sa transfer niste bani din aplicatia Orange Money catre un cont Wise folosind aplicatia pe IOS. Am mai facut operatiunea de multe ori, fara nici o problema. De 2 zile mi se refuza transferul, imi apare mesajul "operatiune refuzata, operatiune blocata de catre Orange Money, rugam contactati Orange Money". Nu am limite de transfer zilnic, am fonduri suficiente. Nu inteleg ce se intampla. Am nevoie de banii respectivi dar nu ii pot accesa. Multumesc anticipat pentru ajutor!

1 Soluţie acceptată‚

Pololică
#StarMember

Singura varianta e sa suni la Orange. Ori e un blocaj pe undeva, ori s-au făcut niște modificări. 

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Pololică
#StarMember

Singura varianta e sa suni la Orange. Ori e un blocaj pe undeva, ori s-au făcut niște modificări. 

DanielaH
Moderator

@mrsalexander, ai luat legătura cu colegii noștri? S-a rezolvat situația?

mrsalexander
Explorator

Am luat legatura, mi s-a spus sa dezinstalez si reinstalez aplicatia, ceea ca am facut. Acum accepta transferuri instant de sume mici (pana in 100 lei) dar nu accepta transfer de sume peste 100 lei. Nu am setat nici o limita de transfer in aplicatie, nu stiu ce se intampla! Aplicatia Wise ma trimite la Orange Money ca sa validez tranzactia, pe ecranul Orange Money apare ca validata, apoi cand ma intorc in Wise spune "operatiune blocata, refuzata de Orange Money". Alte sugestii? Multumesc!