anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Money - transfer catre un cont IBAN de Trezorerie

Julcsa
Junior
De ce nu este disponibila operatia de transfer catre un cont IBAN de trezorerie in aplicatia Orange Money?
1 Soluţie acceptată‚

Julcsa
Junior
A fost afisat mesajul ca aceasta operatie nu este disponibil momentan. Am fost sfatuit sa sun la 300 si sa cer de acolo ajutor. Acolo am fost lamurit ca transferurile spre trezorerie nu sunt inca posibile prin Orange Money. IBAN-ul era din trezorerie.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, Julcsa. Bine ai venit în comunitate! Ne poți oferi mai multe detalii, te rog? Ce se întâmplă după ce accesezi secțiunea Transferuri - Către un IBAN și completezi toate detaliile? Îți afișează un mesaj de eroare?

Julcsa
Junior
Am gasit pana la urma raspuns la intrebarea mea.

AnTT
Explorator
Buna, transferul prin IBAN este disponibil si este gratuit 100% ! ✌️

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Julcsa deci ai reușit să faci transfer către un cont IBAN? Dacă mai ai nevoie de informații suplimentare suntem aici 🙂

Julcsa
Junior
A fost afisat mesajul ca aceasta operatie nu este disponibil momentan. Am fost sfatuit sa sun la 300 si sa cer de acolo ajutor. Acolo am fost lamurit ca transferurile spre trezorerie nu sunt inca posibile prin Orange Money. IBAN-ul era din trezorerie.

DanielaH
Moderator
@Julcsa, mulțumim mult pentru feedback! Vom marca noi răspunsul tău ca soluție și vom modifica și titlul și descrierea întrebării pentru a fi de ajutor și celorlalți membri care vor căuta informații despre transferul către un IBAN de Trezorerie. Te mai așteptăm în Comunitate.