anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu mai pot efectua cumpărături de pe contul meu Orange Money

AntonioTony
Începător
Dc nu mai pot efectua cumpărături de pe contul meu orange având in cont bani ?
Ma puteți ajuta?
9 Răspunsuri 9

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ce se intampla mai exact? Unde vrei sa faci cumparatura? Online, la POS? Cred ca o sa avem nevoie de ceva mai multe detalii.
Client Orange

AntonioTony
Începător
Pai am incercat sa imi cumpar ceva,acum imi apare eroarea OR-RWE-03 eroare

delfinas
#StarMember
Vrei sa cumperi din magazinul Google? Se oare ca e un bug al Google, nu al cardului. Vezi raspunsuri aici: https://support.google.com/google-ads/thread/91561591/or-rwe-03?hl=en https://www.couponxoo.com/google-play-error-code-or-rwe-03

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu cred că e o problemă la contul tau, ci e probabil o problemă la site-ul unde vrei să cumperi. Mai ales dacă spui că a funcționat bine până acum!

Razvan
#StarMember
Poate este o problemă temporară pe platforma de plăți. Tocmai am făcut o plată de test pe site-ul telekom prin cardul Orange Money și a functionat.

AntonioTony
Începător
De 2 zile încerc sa efectuez o plata si nu ma lasă din cauza ca spune "plata nu a fost efectuata pentru ca ai atins numărul maxim de cumpărături "

Neaplicabil
Orange Money este o platforma care uneori are multe probleme, am pățit și eu de multe ori fie sa nu meargă aplicația fie sa nu meargă alimentarea contului plus multe alte erori ceea ce ma făcut sa renunț . Înainte era cardul meu principal acuma am trecut pe Libra 🙂

Viocat
Senior certificat
Intra in sectiunea cardurile mele a aplicatiei orange money, setari tranzactii si limite, plati pe internet, modifica limite si vezi daca ai facut mai mult de 100 de tranzactii luna aceasta, incearca sa modifici limita, insa nu cred ca se permit mai multe. Sa ne spui cum ai rezolvat

DanielaH
Moderator
@AntonioTony, ai modificat limita pentru tranzacții? S-a rezolvat problema?