anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot interoga soldul contului meu Orange Money?

Miha_Z
#StarMember
Daca imi fac cont Orange Money am varianta de a verifica soldul contului?
1 Soluţie acceptată‚

Ciucuras
Cunoscător certificat
In momentul in care deschizi aplicatia orange money iti apare soldul. De asemenea, imediat dupa ce ai facut o plata vei primi mesaj atat pe telefon cat si pe mail in care iti spune cat ai cheltuit si ce sold a ramas in cont.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Vio73
#StarMember
Poți să îți verifici oricând, gratuit, soldul contului tău. Poți interoga soldul contului în aplicația Orange Money, în ecranul principal sau la orice ATM utlizând cardul de debit Orange Money (serviciu oferit gratuit). De asemenea, după fiecare tranzacţie din contul tău Orange Money vei primi un SMS/e-mail şi o notificare cu detaliile tranzacţiei şi soldul contului (serviciul de alerte prin SMS este gratuit). https://www.orange.ro/help/cum-pot-interoga-soldul-contului-meu-orange-money-8488

Jay
Campion certificat
Avand in vedere ca este o aplicatie pe telefon, din punctul meu de vedere, ar trebui, cand o deschizi, asta sa fie primul lucru pe care-l vezi.. La aplicatia bancii, pe care o folosesc eu, asa-mi apare. Eu apas pe aplicatie, ma loghez cu amprenta si, primul lucru pe care mi-l arata este soldul contului..

Romeo_
Senior certificat
Jay,ar trebui sa fie ceva asemanator cu My Orange...cand intri iti arata exact cat ai ;))

Ciucuras
Cunoscător certificat
In momentul in care deschizi aplicatia orange money iti apare soldul. De asemenea, imediat dupa ce ai facut o plata vei primi mesaj atat pe telefon cat si pe mail in care iti spune cat ai cheltuit si ce sold a ramas in cont.

Laura_cio
Senior
Din momentul in care ai intrat in aplicație, vei vedea soldul. Apare pe prima pagina.

Ascary
Campion certificat
In plus după fiecare plata sau retragere numerar primești SMS cu actualizarea soldului tau dar și a platii făcute,suma și locul.

caracostea
Junior entuziast
Ar fi teribil de util un widget pe care să-l putem pune direct pe ecranul telefonului, să nu mai trebuiască deschisă aplicația. Eventual și cu un mic buton de refresh. Cum e la Raiffeisen, de exemplu.

Vio73
#StarMember
Cred că ar exista vulnerabilități dacă s-ar face așa ceva. Oricum, e la început de drum acest serviciu și încă are sincope, dar probabil că în viitor vor fi aduse îmbunătățiri!

Ascary
Campion certificat
@caracoste salut si bine ai venit pe comunitate. Ce propui tu nu este fiabil. Este o aplicatie financiara nu weather google 🙂