anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cand primesc banii de pe facturi în orange money?

Cezar
Junior
Când ar trebui să-mi intre și mie banii de pe facturi în cardul orange money? Sunt client orange.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Primești 10% din valoarea facturilor Orange sau a reîncărcărilor Orange PrePay (în limita a 40 lei/lună), prin aplicația Orange Money (meniul ‘Plată furnizori’ sau ‘Reîncarcare Prepay’), dacă efectuezi lunar minim 2 plăți cu cardul Orange Money (la comercianți sau pe internet) și ai alimentări ale contului de minim 500 lei în luna respectivă. Suma se primește inapoi în cont în primele 10 zile lucrătoare din următoarea lună calendaristică. Perioada ofertei: 5 martie - 31 august 2019

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Miha_Z
#StarMember
Din cate am inteles dupa data de 10 a lunii urmatoare.

Alex_G_
Cunoscător
Luna viitoare când se Actualizează contul.

Cezar
Junior
Pai am depus 4 sau 5 cererii, mă tot amână de 2 luni

Miha_Z
#StarMember
Ca sa primesti 10% din facturi trebuie ca sa alimentezi si contul cu 500 Roni, minim 2 facturi achitatate si plati cu cardul. Ai indeplinit aceste conditii? Vezi ca s-a mai vorbit despre acest subiect si aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2030718-orange-money-primit-10-facturile-orange

DanielaH
Moderator
Primești 10% din valoarea facturilor Orange sau a reîncărcărilor Orange PrePay (în limita a 40 lei/lună), prin aplicația Orange Money (meniul ‘Plată furnizori’ sau ‘Reîncarcare Prepay’), dacă efectuezi lunar minim 2 plăți cu cardul Orange Money (la comercianți sau pe internet) și ai alimentări ale contului de minim 500 lei în luna respectivă. Suma se primește inapoi în cont în primele 10 zile lucrătoare din următoarea lună calendaristică. Perioada ofertei: 5 martie - 31 august 2019

DanielaH
Moderator
@Cezar, pentru câ acest subiect a mai fost dezbătut in Comunitate (https://comunitate.orange.ro/questions/2030718-orange-money-primit-10-facturile-orange), vom închide aici acest topic, dar poți continua discuțiile acolo. Pentru mai multă eficiență, înainte de a adauga o întrebare, folosește bara de căutare și vezi dacă întrebarea ta nu are deja un răspuns. În momentul in care formulezi întrebarea, îți sunt oferite și intrebări similare și în felul acesta vei evita dublarea unui subiect deja dezbătut. Multumim!