anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am efectuat plati in iunie si iulie cu Orange Money. Unde vizualizez acordarea punctelor?

micaana
Începător
La fiecare plată Orange Money până la 50 puncte Thank You lunar, la tranzacțiile din contul digital.
Loialitatea este răsplătită la fiecare plată Orange Money.
Până la 50 puncte Thank You lunar, la tranzacțiile cu cardul de debit sau din contul digital.
Am efectuat plati in iunie si iulie. Unde vizualizez acordarea punctelor? Istoric puncte din My Orange nu evidentiaza bonusul. Se notifica SMS? Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Buna Ana si bine ai venit pe comunitate. Punctele acumulate prin plati Orange Money le vei vedea tot in contul tau My Orange, atata doar ca se actualizeaza mai tarziu, nu intra instant ca la plata facturii Orange. Mie mi s-a intamplat ca sa se acualizeze si dupa doua saptamani. De pierdut insa nu am pierdut nici un punct OTY. Nu, nu primesti SMS. Oferta mai este valabila din cate stiu pana pe 20 septembrie, dar este si posibil ca punctele sa le primesti la sfarsitul promotiei. Apoi vom vedea ce o sa mai fie 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Ascary
Campion certificat
Buna Ana si bine ai venit pe comunitate. Punctele acumulate prin plati Orange Money le vei vedea tot in contul tau My Orange, atata doar ca se actualizeaza mai tarziu, nu intra instant ca la plata facturii Orange. Mie mi s-a intamplat ca sa se acualizeze si dupa doua saptamani. De pierdut insa nu am pierdut nici un punct OTY. Nu, nu primesti SMS. Oferta mai este valabila din cate stiu pana pe 20 septembrie, dar este si posibil ca punctele sa le primesti la sfarsitul promotiei. Apoi vom vedea ce o sa mai fie 🙂

Diana
Cunoscător
Nu primesti 50 OTY puncte odata , la fiecare tranzactie 1 punct si la factura in functie de valoare Bun topic ,m-ai facut atenta sa fac mai multe plati ,pana acum realizam doar conditiile pentru a primi cei 10% inapoi . @Ascary ai dreptate ,este neactualizat din 10 iulie ,dar la totalul afisat sunt adunate si celelalte tranzactii la zi.

Razvan
#StarMember
Promoția cu puncte thank you s-a prelungit mereu, există șanse să se prelungească în continuare. Mai multe tranzacții cu OM, mai multe puncte thank you câștigate.