anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] În cât timp se virează cei 10% în contul Orange Money?

Soniutza
Junior
Am plătit un abonament luna trecuta si vreau sa știu în cât timp se virează în cont cei 10% din valoarea facturii?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Primești 10% din valoarea facturilor Orange sau a reîncărcărilor Orange PrePay (în limita a 40 lei/lună), prin aplicația Orange Money (meniul ‘Plată furnizori’ sau ‘Reîncarcare Prepay’), dacă efectuezi lunar minim 2 plăți cu cardul Orange Money (la comercianți sau pe internet) și ai alimentări ale contului de minim 500 lei în luna respectivă. Suma se primește inapoi în cont în primele 10 zile lucrătoare din următoarea lună calendaristică.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember
Buna ziua! In maxim 30 de zile ar trebui sa primiți cei 10% din valoarea plății înapoi.

DanielaH
Moderator
@Soniutza, poți găsi aici: https://comunitate.orange.ro/questions/1978250-10-valoarea-facturii-orange-money mai multe informații despre condițiile acestei campanii. Ea este valabilă până la 31.12.2019.

FaraUnID
Campion certificat
Vezi ca pe lângă plata abonamentului, trebuie îndeplinite cumulativ alte condiții pentru a putea beneficia de cei 10% Cashback.

Ascary
Campion certificat
Eu primesc in fiecare 12 ale lunii cei 10%. Am deasemenea grija să îndeplinesc în fiecare luna condițiile puse pentru a benefia de acest beneficiu.

Laura_cio
Senior
Ai multe detalii aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2066838-promotii-clientii-orange-money Miha e selectat cel mai bun răspuns care îți va fi de folos dacă îl citești.

FaraUnID
Campion certificat
Primești 10% din valoarea facturilor Orange sau a reîncărcărilor Orange PrePay (în limita a 40 lei/lună), prin aplicația Orange Money (meniul ‘Plată furnizori’ sau ‘Reîncarcare Prepay’), dacă efectuezi lunar minim 2 plăți cu cardul Orange Money (la comercianți sau pe internet) și ai alimentări ale contului de minim 500 lei în luna respectivă. Suma se primește inapoi în cont în primele 10 zile lucrătoare din următoarea lună calendaristică.

DanielaH
Moderator
@Soniutza, dacă apreciezi că răspunsurile pe care le-ai primit aici te-au ajutat, te rugăm să-l marchezi pe cel mai bun ca soluție. Mulțumim!