anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu îmi mai merge aplicația Orange TV

Abonatul
Junior entuziast

Salut!

Nu îmi mai merge aplicația Orange TV. Înainte mergea și pe telefon și pe laptop.

Când intru pe telefon, îmi spune ca nu sunt abonat, indiferent de canal.

Când intru pe laptop îmi spune să cumpăr abonament cu toate că atunci când merg în My Orange îmi arată că am activă televiziunea prin satelit și televiziunea online deja. Ah, da, sunt plătite la zi. 

Am trimis email dar nu s-a deranjat nimeni să îmi răspundă. 

Care e smekeria? Trebuie să mai plătesc o dată? 

23 Răspunsuri 23

Abonatul
Junior entuziast

Acum că problema e rezolvată, meciurile merg.

Recunosc că sunt dezamăgit de cât de puține evenimente live sunt transmise pe Orange Sport. 

Da. Eu m-am uitat la meciuri în mașină și de Champions League și de UEFA League.

Cât a mers aplicația nu am avut probleme. M-am uitat la orice. 

Abonatul
Junior entuziast

Dar colegii dragi au un număr de telefon la care pot fi contactați. Că eu tot încerc 021 1234, 021 300, dar nu merg. 

Un număr de telefon normal (nu scurt) la care să îi pot apela este? Mi-ar plăcea să schimbăm aldoiri pline de har. 

Salut!

Poți suna la numărul 0374300300.

Abonatul
Junior entuziast

Numărul este pt Orange Communications sau OROC? 

Este atât pentru Orange cât și pentru Orange Romania Communications (OROC).

Abonatul
Junior entuziast

www.fix.orange.ro nu funcționează. 

Abonatul
Junior entuziast

S-a rezolvat problema. Email, formele de contact este clar că nu funcționează. Nu răspunde la ele nici supărarea. 

Am sunat la numărul de telefon 0374 300 300. Pare singura variantă de comunicare cu Orange. 

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Începând cu data de 22 aprilie, clienții Orange Romania Communications vor putea accesa online canalele TV, în funcție de ofertă, și prin serviciul Orange TV Go folosind credențialele pe care le utilizau pentru Orange TV Connect.

Aplicația Orange TV Connect și site-ul tvconnect.orange.ro nu vor mai fi disponibile începând cu data de 15 mai 2024. Clienții vor putea urmări canalele TV cu Orange TV Go.