anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu merg programele HBO si HD

Bună de 3 luni mie nu îmi merge programele HBO și nici cele HD imi spune ca decoder nu poate sa recepționere semnal am tot sunat la ei și pare ca doar ai deranjez  eu ma gândesc sa închid abonamentul cu ei, va rog ma poate ajuta cinema 

8 Răspunsuri 8

Vio73
#StarMember

Salutare!

Le faci o sesizare din secțiunea Contact (mai jos în pagină, unde scrie Trimite-ne un mesaj) și le spui detaliat ce și cum, specificând și faptul că le-ai mai spus și nu s-a rezolvat nimic:

https://www.orange.ro/contact/

Sper că de data asta este cu noroc!

Succes! 

Anonim
Neaplicabil

Mai încearcă să intri în legătură cu ei și dacă în 72 ore nu vor rezolva problema poți să apelezi la protecția consumatorului.

Dar trebuie sa ai la mana un număr al solicitării.

Ideal ar fi sa le spui și lor că vei apela la protecția consumatorului îi motivează enorm.

delfinas
#StarMember

Ai abonament pt programele HBO?

Da am abonament la HBO ...dar nu merg nici programele HD  și nu înțeleg  de ce 

BlackWolf
Senior certificat

Cred ca, cardul Ci are o problema sau nu mai e compatibil cu TV-ul. Se întâmplă des asta. Scoate cardul, bagă-l inapoi bine și verifica toate conexiunile sa fie în regula. Ai făcut update la tv recent? Poți încerca pe alt tv? Mie la Orange Shop mi-a spus cineva ca acel card decodează și canalele HD. Am crezut ca e vrajeala, dar se pare ca avea dreptate...

Anonim
Neaplicabil

DanielaH
Moderator

@R3020004520332, ai luat legatura cu colegii noștri? S-a rezolvat situația?

Da acum merg programele HBO  dar nu și cele HD plus de asta nu îmi mai merg celelalte programe de istorie ce multe altele și nu înțeleg ce se intampla am resetat decoderul și tot degeaba pfff înebunesc cu voi