anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dorim si la Orange Romania Comunications optiunea de a plati in factura ORC abonamentul NETFLIX

Luci_TLM
Explorator

Abonatii Orange Romania au posibilitatea de mult timp sa aleaga plata serviciului NETFLIX in factura Orange de servicii. Eu cel putin plata pentru NETFLIX o realizez cu cardul bancar dar am tot primit informatii de la doritori si nu numai care ar dori si la Orange Romania Comunications sa se poata realiza acest lucru. Le-am raspuns ca in cursul acestui an, ORC se va uni in totalitate cu OR. Informatie care n-o pot confirma oficial, desigur. Daca oficialii cunosc mai multe detalii, as dori sa stim cu totii chiar si despre unificarea companiei si ca punct secundar, daca in viitorul apropiat se va putea plati si NETFLIX in factura ORC nu doar pentru OR. Multumesc anticipat.

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Așa ar fi fost corect, dar nu mai este mult și se va rezolva și acest aspect. Până în vară se va finaliza fuziunea OROC în ORO și toți clienții vor avea aceleași drepturi. Mai sunt și altele, în afară de cele enumerate de tine, din păcate .

,,Finalizarea tranzacţiei este aşteptată în prima jumătate a anului 2024."

Ai detalii despre fuziune aici:

https://www.zf.ro/business-hi-tech/o-noua-tranzactie-anuntata-vineri-seara-orange-romania-va-fuziona...

Sper să se termine balamucul cât mai repede!

 

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember

Salutare!

Așa ar fi fost corect, dar nu mai este mult și se va rezolva și acest aspect. Până în vară se va finaliza fuziunea OROC în ORO și toți clienții vor avea aceleași drepturi. Mai sunt și altele, în afară de cele enumerate de tine, din păcate .

,,Finalizarea tranzacţiei este aşteptată în prima jumătate a anului 2024."

Ai detalii despre fuziune aici:

https://www.zf.ro/business-hi-tech/o-noua-tranzactie-anuntata-vineri-seara-orange-romania-va-fuziona...

Sper să se termine balamucul cât mai repede!

 

Excelent domnul Vio! Asa am gandit-o si eu ca odata cu incheierea parteneriatului, toti abonatii vor avea aceleasi drepturi. Am dorit totusi sa va cer si voua, celor din comunitate parerea vis-a-vis de acest subiect. Multumesc inca o data Vio - solutie marcata de mine! O seara frumoasa si week-end pe placul dumneavoastra, va doresc!

Îți întorc urările și gândurile frumoase și îți doresc să ai parte de lucruri minunate, alături de cei dragi! Mulțumesc foarte mult!