anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Review Xiaomi Mi 10T Lite 5G

Smart tester
Modulul camerei foto de pe Mi 10T Lite 5G este compus din nu mai puțin de 4 senzori. Oferind unele dintre cele mai utile setari de camere pentru acest segment de preț, complexul quad Mi 10T Lite 5G, are o camera primara ultra-clara de 64MP, o camera ultra-larga de 8MP, o camera macro de 2MP si un senzor de adancime de 2MP pentru o imagine clara, de fiecare data.Noile instrumente software, cum ar fi sase moduri de expunere lunga, selfie Time-lapse, Timed burst si Dual Video ofera utilizatorilor posibilitatea de a captura imagini unice si creative fara a fi nevoie de software de editare independent.Selfie-urile de inalta calitate sunt realizate de camera frontala de 16 MP a Mi 10T Lite 5G. Se pare ca acest succes provine de la senzorul Sony IMX682 de 64 MP, care este unul de calitate. Practic, singurul lucru care lipsește este un senzor telephoto, care ar fi permis realizarea unor fotografii cu zoom optic.Nu în ultimul rând, camera foto poate înregistra clipuri video în format 4K.
1 Răspuns 1

Vio73
#StarMember
Salutare! Foarte frumos din partea ta că te-ai gândit să împărtășești și cu noi această minunată experiență! Găsesc destul de utilă și binevenită această descriere, mai ales că este un terminal accesibil. Mulțumesc!