anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Teste de viteza în rețeaua 4G

Alex_23
Junior entuziast
Din câte observ, nu exista o secțiune pentru asa ceva
Ce ziceți?.
Hai sa vedem pe unde merge netul bine în tara și pe unde mai trebuie îmbunătățit
Asa ca, băgați teste pe aplicația speedtest și încărcați imaginile aici
291 Răspunsuri 291

Jay
Campion certificat
Eu sunt la serviciu acum, aproape de A2..

Costy
Explorator entuziast
Unul de astăzi din Brașov... și unul "cald" de acasă. Râșnov Huawei P30 Pro

Vio73
#StarMember
Unul de zilele trecute, la mine in rural ( comuna Ștefan cel Mare, județul Argeș):

Alex_23
Junior entuziast
Oltenița - indoor Surprinzător de bine la ora asta

Jay
Campion certificat
Si acasa... slăbuț fata de ce vad la voi.. o fi de la telefon?!.. 🙂

Ascary
Campion certificat
Au mai fost postate teste de viteza (în special de prin Brăila) dar nu pe o secțiune dedicată. Eu nu voi posta teste de viteza (că mi-e rușine cu ele 🙂 ) dar cunosc cel puțin un membru care va fi foarte fericit pentru deschiderea acestei secțiuni.

Vio73
#StarMember
Cred că-l cunosc!

Romeo_
Senior certificat
Alex,pentru ca nu ai specificat despre care aplicatie speedtest este vorba(Orange) si eram si curios sa vad ce diferente sunt am facut teste cu aplicatii diferite(dar aproape cu acelasi nume,cu mici modificari)Prin urmare în Iasi viteza este (sa bata tobele)...cea din poze :)))

Alex_23
Junior entuziast
Putem posta teste de pe orice aplicație, de aceea nu am specificat

Alex_23
Junior entuziast
Am ocupat toată banda :))) Oltenița

Romeo_
Senior certificat
;() si celelalte masini pe unde mai trec ? ;)))

Miha_Z
#StarMember
Ascary, ai tu ceva cu Braila ... Ai dreptate noroc cu acea intrebare am descoperit si eu acea aplicatie pe care ma pot "juca".

Miha_Z
#StarMember
Multumesc, Ascary si Vio, fiindca mi-ati recomandat aceasta aplicatie de testat viteza. La cate comentarii am facut in acea seara nici nu riscam sa fim blocati. :)))

Vio73
#StarMember
Cu plăcere, Miha Z! În casa mea de la țară, indoor, la etaj ( com. Ștefan cel Mare, jud. Argeș), acum: