anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] A picat rețeaua la Bistrița? 14.07.2022

Neaplicabil
A picat rețeaua la Bistrița?
Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Salut tuturor! Am verificat situatia si am vazut ca, intr-adevar, o parte dintre utilizatorii nostri au intampinat dificultati in utilizarea serviciilor in Bistrita. Va asiguram ca situatia a fost in atentia colegilor din departamentul Tehnic pentru o remediere cat mai rapida. Ne pare rau pentru neplacerile create si va multumim pentru intelegere!

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă nu este semnal și sunteti mai mulți în situația aceasta, probabil. Unde mai exact, în orașul Bistrița?

Florinache
Junior
Și la mine la fel, nu mai am semnal

Vio73
#StarMember
În ce localitate?

Florinache
Junior
Municipiul Bistriţa, judeţul Bistriţa-Năsăud

Vio73
#StarMember
Atunci este clar că a picat rețeaua. Sper să se rezolve repede!

Florinache
Junior
Am mai primit mesaje pe whatssapp de la prieteni că a picat rețeaua.

Dven
Începător
Confirm ca a fost cazuta reteaua de pe la 19 la 22.30, tot ce inseamna orange date si voce a cazut.

Florinache
Junior
Acum funcționează!

FLo1
#StarMember
Ce folos un router 4G în astfel de situații? Nici măcar echipamentele fixe nu te mai pot ajuta. Tot e bine dacă a fost remediat defectul, pt că sigur nu a fost un test al răbdării.

isva1001
Junior
Confirmam..zona de sus a orașului cel puțin..

Salut tuturor! Am verificat situatia si am vazut ca, intr-adevar, o parte dintre utilizatorii nostri au intampinat dificultati in utilizarea serviciilor in Bistrita. Va asiguram ca situatia a fost in atentia colegilor din departamentul Tehnic pentru o remediere cat mai rapida. Ne pare rau pentru neplacerile create si va multumim pentru intelegere!