anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu am acoperire retea internet mobil

Daniela_Chira
Începător

Nu am acoperire la internet in zona mea. Pe telefon imi afiseaza doar o linie la retea. Testul de viteza se vede mai jos.

http://orangeromania.speedtestcustom.com/result/22a41040-2ec0-11ee-b820-658556270530

Exista solutie de remediere, poate chiar cu echipamente suplimentare care sa suplineasca/imbunatateasca lipsa retelei?

5 Răspunsuri 5

vladut12am
Cunoscător certificat

Bună, @Daniela_Chira!

Ne poți spune unde întâmpini această problemă?

Locatie: 46.69910039875942, 23.155417559116213

delfinas
#StarMember

Daniela Chira, bun venit in Comunitate!!!

Daca sunteti mai multi in zona, care aveti aceeasi problema, faceti catre Orange o cerere comuna sau fiecare in parte, in care sa cereti imbunatatirea conditiilor tehnice. Daca vad ca sunt multe cereri, o sa se gaseasca o solutie tehnica sa aveti semnal bun si acolo.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Sunt sigur ca solutii exista. Trebuie doar sa se vrea. Si trebuie facuta o solicitare in sensul asta din pagina de Contact.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu am întâmpinat o problemă din ăsta cu vreo 15-20 de ani in urmă și am făcut o cerere comună ( vreo 40-50 de persoane), cu numere de telefon, nume și prenume , iar după câteva episoade din astea, am reușit. Am trimis tabelul la adresa serviciul.clienti@orange.ro. Dar poți și din secțiunea Contact, cum ți s-a spus deja.

Baftă!