anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Știați că Orange este singura companie din România care folosește 3 rețele pentru voce și date (2g /3g/ 4g)?

Vio73
#StarMember
Orange este singurul operator de pe piata românească ce utilizează 3 rețele pentru voce și date.
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Bravo Orange, sunt numărul 1 la implementarea de servicii noi în România.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Ascary
Campion certificat
Nu,nu știam că este singurul Operator,dar este bine că am aflat. Încă un motiv că Orange să fie number One. Mulțumim pentru informație.

Razvan
#StarMember
Bravo Orange, sunt numărul 1 la implementarea de servicii noi în România.

Miha_Z
#StarMember
M-ai facut curioasa fiindca mi se parea imposibil acest lucru asa ca am dat un search pe google si am gasit cu totul altceva. Tu de unde ai aflat acest lucru? Sursa mea este https://blog.rhce.ro/frecvente-utilizate-in-romania-de-operatorii-de-telefonie-mobila/

Vio73
#StarMember
Eu am spus voce și date. E foarte simplu: Orange și Digi folosesc funcția apel 4g, adică se poate și vorbi în rețeaua 4g. Doar că Digi nu are 2g. Ceilalți operatori, respectiv Vodafone și Telekom nu au încă implementate funcțiile apel 4g. Le vor avea, dar acum încă nu le au. Oricum, Orange este pionier pe partea aceasta.

Razvan
#StarMember
Vodafone a lansat Volte în 2014, dar nu l-au mai implementat nici pana în ziua de astăzi 😄

Ascary
Campion certificat
Mulțumim pentru informații. Bagajul nostru se mărește făcând schimb de informații unii cu alții.